Hierons, Karamhet Griersonspor’un ilk adayı oldu

Hierons, Karamhet Griersonspor'un ilk adayı oldu

Geçmişte kulübün genel kaptanı ve spor direktörü olarak görev yapan Hakan Karahamet, Griersonspore başkanlığına aday oldu.

Olağanüstü kongreye Giresunspor’da karar verildi, TFF 1. Lig’de play-off şansını kaybetti, maçın kötü günlerini geçirdi ve finansal olarak dar bir kucaklamaya başladı. Cumhurbaşkanlığı seçimi 1-8 Ağustos’ta yeşil ve beyaz kulüpte yapılacak.

Kongreden önce ilk aday resmen ilan edildi. Önceki yıllarda Yeşil ve Beyaz Kulüp’te genel kaptan ve spor direktörü olarak görev yapan Hakan Karahmets, başkanlık için yeni aday oldu.

Hakan Karahamet cumhurbaşkanlığı adaylığını şu sözlerle açıkladı:

“Sevgili Giresunlu ve Giresunspor severler;

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Ligde mücadele eden büyük sevgimiz Griersonspor, oyun açısından başarmak istediği başarıyı yakalayamadı. Finansal açıdan zor. Ekip ağır bir borç yükü altında, durum korkunç, her geçen gün daha da kötüleşiyor.

Sen her zaman iyi bir günde sevdiğin, ama önemli olan birlikte kötü bir gün geçirmektir. Tüm Giresun halkı gibi Giresunspor’a karşı da sorumluluklarımız olduğunu biliyoruz. Bu nedenle büyük aşkımız Giresunspor için taşın altına el koyuyoruz.

Hiran Karahamet ve Yönetim Kurulumuz ile birlikte olağanüstü Giresunspor Kongresi’nde başkan adayları olduğumu duyurmaktan gurur duyuyorum.

Giresunspor’da Genel Kaptan ve Spor Direktörü olarak 3 dönem çalıştım. Toplumu yakından tanıyor ve dinamiklerini iyi tanıyorum. Finansal bir çöküşü olan Giresunspor’u gördüğümüz gibi ilk aşkımız ekibimizi korumaktır.

Giresun’un en büyük markası Giresunspor, şehrimiz ve vatandaşlarımız için her zaman birinci olmuştur. Tüm enerjimle çalışmaya hazırım, böylece eski güzel ve başarılı günlerine dönmek için kötü bir zamanı olan aşkımız GriersonSpor.

Fındık ve Cherry’nin anavatanının başkenti Giresun, artık futbolun beşiği olacak … “

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir