Herkesin vicdanı ve takdiri için karalama kampanyasını terk ediyorum

Herkesin vicdanı ve takdiri için karalama kampanyasını terk ediyorum

Galatasaray basketbol takımında oynayan Galatasaray başkan yardımcısı Yusuf Güney’in akrabası Tariq Güney, onunla ilgili haberler hakkında açıklama yaptı.

Sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamalarda genç sporcular, “Galatasaray basketbolunun Joseph Gunay’ın yeğeni Team I Tariq Gunne, Ortaya çıkardığım şey, sizinle paylaşmak istiyorum: 2015’te Türkiye’deki Küçük Erkekler Şampiyonası’nda. Yaklaşık 4 yıl önce En İyi Forvet Ödülü’nü aldıktan sonra Galatasaray SK, ekibimden üç teklif verdi. Tanıklık talebim nedeniyle kulüp gerçekleştirilemedi 2018’de TED Ankara’dan Beşiktaş’a ve ‘2001 Nesil Sözü’ ile aynı yıl taşındım. 18 yaşındaydım ve hayal ettiğim takım Onunla TBF’nin belirlediği asgari sınıra taşındı ve sezona İstanbul’daki 1 haftalık hazırlık kampından ekiple başladım, İtalya’daki Bormeo kampına katıldım, tüm sezona katıldım ve ben AS Monaco’nun bu kampındaki tek dost oyun Karşı oynadı. Sezon boyunca A ekibi ile devam eden eğitime ek olarak BGL’deki ekibimizle sayısız başarı elde ettik. İlk kez takım arkadaşlarım ve değerli antrenörlerimle son grupta kaldım ve bu grupta 7’de 7’lik önemli bir çizgiye ulaştık.

“Video ve ONAY için herkese sahibim”

Genç oyuncu açıklamalarına şöyle devam etti:

“Sezon boyunca, Galatasaray formasıyla 339 puanla oynadığım toplam sayı sıralamasında ilk oyuncu oldum. Toplam 3’ten 68 puan ve yüzde 43.87 ile basketbol gençler lig oyuncusuyum. Puanlar vardı, Fenerbaki ve Anadolu Aphes dahil 27 maçın 9’unda takımın en skorer ismi oldum ve 27 maçın sonunda takımın en yüksek verimlilik skoru oldum. Sporcunun emeğinin ihmal edildiğini ve smear kampanyası için kullanıldığını vicdanına bırakın. “

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir