Hakemler Trabzonspor Konsey Kurulu ve sivil toplum kuruluşlarından eleştirildi

Hakemler Trabzonspor Konsey Kurulu ve sivil toplum kuruluşlarından eleştirildi

Serman, Süper Lig Orataisar Belediyesi Meclis Salonu’nda hakem hataları üzerine yapılan bir toplantıda konsey komitesi ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile görüştü.

Sarmen, Kovid-19’un patlak vermesi nedeniyle, içeride konsey toplantıları yapamayacaklarını, ancak sivil toplum örgütlerinin temsilcilerinin taleplerinin birlikte tartışıldığını ve bazı gelişmelerin yayılmasını uzattığını söyledi. Ve tekrarlama nedeniyle.

Ortahisar belediye başkanı Aht Metin Ginki ile STK temsilcileri arasında bir toplantı yapmaya karar verdiğini söyleyen Sarmen, “Şampiyona hakkında tereddüt etmiyoruz. Bu toplantı böyle bir amaç için yapıldı. Bu etkinliklerde Trabzonspore şampiyonasıyla ilgili bazı aktörler ‘Durdurabilir miyim?’ Bazı hatalar yaptıklarını hissetmiş olmalı. ”Dedi.

Sürmen, bazı ayak oyunları veya hakem hataları için herhangi bir şampiyona yarışı yüklemediğini belirtti ve devam etti:

“Çıktık, futbolumuzu oynadık, eğri. Kazandık. Kazandığımız maçlardan sonra sesimiz yoktu. 95-96 sezonu veya ‘Fenbais’ hakkında konuşuyoruz. Futbol güçlendirildi. Aslında kaybettik çünkü o sene VanSpor’da kaybettik, kendi bölgemizde oynuyoruz, ilk yarıda 5 gol attık, Van’da 23. dakikada Trabzonspor maçında gol atıyorlar. 20-30 arası yeri var. ”Satın aldı, iyi oynadı. Cümle yoktu. Tartışmadık, konuşmadık da. Anadolu’nun ihtişamını ve damarını taşıyoruz. Damarı kıranlar her türlü sıkıntıdan sonradır. “

2010-2011 futbol sezonunda Trabzon’da Ankaraguk ve Trabzonspor’un 1-1 berabere kaldığını açıklayan Sarmen, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Burak düşürüldü, hakem penaltı için yoldan çıktı. Buraq sarı kart gördü. Bu hakem kimdir, 4. hakem Haileys Azkahya, Mustafa Techorsoglou. 2010-2011 sezonunda bunu biliyorsunuz. Bir avukat olduğum için bu davalara giriyorduk ve mahkeme bu davalarda Aziz Yıldız’ı reddettiğinde mahkeme başkanı sesini dinliyordu. Yıldırım, ‘Bu süreçte yardımınızı gördük’ der, bu vatandaş hiçbir şekilde yargılanmadı, sizce, herkes tahmin ediyor, Göksel Gummillas. O zamandan beri bu şeyleri kim takip ediyor. Bir rakam kurtarılabilir ve kamu vicdanından kurtarılamaz. “

Sürmen, Fenerbash Emre Belozoulu’yu Trabzonspor maçındaki eylemlerinden ötürü eleştirirken Saruman, “Arre Belozoulu ise, tek bir yerde kesinlikle bir sorun var. Türk sembolü ona atılan” kapat “işareti olacak. 4. Tekrar retğretmenoğlu hakemler Bu tesadüfler mi? Bu nasıl oluyor? Hep bizimle eşleşiyor muyum? “Değerlendirme bulundu.

Sürmen ayrıca Trabzonspor’un UEFA’dan yasaklandığını belirtti ve şunları söyledi:

“Bir salgın nedeniyle futbol oynanmıyor, toplantı yapılamıyor. UEFA’da bir toplantı düzenleniyor ve Trabzonspor cezalandırılıyor. Bunun bir nedeni olmalı. Silahsız Zamdemir’i hep eleştiriyoruz. Trabzonspor’un haklarına uyacağız. ”Nihatsmir’e teşekkür ediyoruz. Bizi bölgemizde yense bile futbol takımına nasıl teşekkür edeceğimizi biliyoruz, ancak otoritemizi tutmuyoruz. Bugün burada kutsal bir görev yaptığınızı düşünün. Yarın çocuklarınıza ve torunlarınıza ‘Bu kutsal gündeydik’ demekten mutluluk duyacaksınız. Futbolda gol beklenmez, hedefe gideceğiz.

Ortak basın bültenini okuyan Ortiser Mayor Genek, Trabzonspor’un çok başarılı olduğu bir sezonun sonuna yaklaştıklarında tanıdık ve tanıdık senaryolara karşı olduklarını belirtti.

Trabzonspor futbolcusu Semil Usta’nın fotoğrafında mevsimlerin sıkıntılı olduğu fotoğrafını alan Serbose Süper Lig yarışmasında lider olarak devam eden Genç, “Bu daireler Trabsponsor’Muz’un şampiyonluğunu bozmayı amaçlıyor. Mükemmel çabaları var, ekonomik, idari ve spor Türkçedir, buna rağmen Türkiye’de önyargılı olan Trabzonpopper’imiz, bazılarının pis sırtlarına maruz kalması istenen herkes tarafından takdir edilmektedir. Hırsları ile kör olan goes, adil ve adil bir ırk anlayışından habersiz … Bugün Trabzonspor’un hakkı, zevki ve alnı, mutluluk ve refah çalmaya çalışanlara son uyarımızı vereceğiz. Onlar yapar. ”Dedi.

Genki, İstanbul Baisakir Futbol Kulübü Başkanı Gumudada’yı şu sözlerle eleştirdi:

“2010-2011 döneminde İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Yardımcısı, TFF Başkan Yardımcısı ve Kulüp Derneği Başkanı olarak görev yapan Baisakishir Kulübü başkanı Gaxel Gummedada’yı uyarıyorum. Ouzu Sarvan, Ü Samal İsmail, Hamza, Hamza, Hamza, İsmail Hamid Hussain) Yetki, emek, ter çalındı ​​ve kulübümüz düzeltilemedi, eğer bu yöntem tekrar denenirse, sonucu biliyorsun. 2011 gibi olmayacak. 2011 değil ve Trabzonspor 2011 yılında Trabzonspor değil. Gümüşdaği TFF ve MHK’dayız. Kurmuş olduğumuz yapı ve düzenlemenin farkındayız, THF’nin yaptığı operasyonları biliyoruz, Mehul Bakan ve OHU’lar Saravanan ve Sanal MHK tarafından MHK Abdurrahman Arisim’deki delegasyonlar ve gözlemciler aracılığıyla yapılıyor, hepsini tanıyoruz, bu yüzden onu bir kez ve son kez uyarıyoruz. Çalmak, vebadan daha ağır. “

Gençlere hitap eden Trabzone politikacılarına, “bakanlarımız, milletvekillerimiz ve bürokratlarımız, kendisini politik olarak güçlü bulan Gözetleme Kulesi’ne karşı dik durmalıdır. “Trabzonspor asla ayrıcalık, kayırmacılık, ayrıcalık istemedi. Dolayısıyla Trabzonspor adalet ve adalet istiyor. Trabzonspor’un bu yılki Kupa Usta Sezon Şampiyonası Kupası’nı kazanacağını hatırlatmak istiyoruz.”

AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Kora, İY Tra Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Zers, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sut Hassaliholu, Trabzon Meclis Üyeleri, İlçe Belediye Başkanları, Siyasi Parti Temsilcileri ve Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri bir basın açıklamasında kaçtı.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir