Granti BBVA Londra’dan 2 ödül aldı

Granti BBVA Londra'dan 2 ödül aldı

Garanti İş dünyasında gelişmeye odaklanan BBVA, Londra merkezli haber dergisi Sürdürülebilir Türkiye’nin En İyi Bankası’nın Global Finans ve Ekonomi ile ilgili Türkiye’deki en iyi yatırım bankasının seçildiğini duyurdu.

Kazanılan ödüller hakkında bilgi veren BBVA Garanti Genel Müdür Yardımcısı Ibru Dildar Edin, “2014 yılından bu yana proje finansmanı faaliyetleri kapsamında yenilenebilir yeni enerji üretimi için toplam finansman tutarının yüzde 100’ünü sağladık. Yatırımlara yöneliktir. Mali olmayan konularda ciddi risk oluşturacak kriterleri gündemimizin en üstünde yer alıyor ve bu konulara özel ürün ve hizmetler geliştiriyoruz. ‘

Ebaru Dildar Edin’i benimsemeye teşvik ettiğini söylediği müşterilerin kalıcı iş modeli, “Türkiye’nin düşük karbonlu ekonomiye geçişi desteklemek için çeşitli kapasite geliştirme faaliyetlerimiz, kurumsal sektörü ilk değiştiren biziz Öncüler işe, özellikle de finanse bakıyor, her iki cevap da gezegenimizi değişen ihtiyaçlar için koruyor, Türkiye’de uyguladıkları tüm uygulamalar uluslararası arenada takdir ediliyor.

You might like

About the Author: Muhammad

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir