Göksel Gümüşdağ: Türk futbolunda devrim yaptık

Göksel Gümüşdağ: Türk futbolunda devrim yaptık

Kaserispore’u ligde 1-0 yendikten ve şampiyonayı duyurduktan sonra, Gözcü Kulesi basın mensuplarına bir açıklama yaptı.

Süper Lig tarihinde 6. takım olduklarını hatırlatan Gümüş, şunları söyledi:

“Elbette, bir avuç hayranımız var, ama inançları yüksek. Dört yıldır kaçırdığımız şampiyonalarımız vardı. Hiç yorulmadık. Her zaman mücadele ettik ve inancımızı asla kaybetmedik. Joe İnsanlar bu kulübün içinde yürüyorlar, çok iyi biliyorlar, imkansız, imkansız zaman gibi görünüyor. ”Bu takım imkansızda başarılı oldu. Yardımcı koçlarımız, tüm kardeşlerimiz ve çalışanlarımız, özellikle koçumuz Okan Buruk Çok çaba sarf etti. Onu tebrik ediyorum, onunla gurur duyuyorum. “

Ailenin kulüp hissi ve takım çalışması olarak yer değiştirmesine göre, Gurumdas’la ön plandaydılar, “Kuruldaki meslektaşlarım gerçekten önemli bir mücadele verdi. Aslında Türk futbolunda devrimin başarı öyküsü yazıldı. Başardık ve biz de inanıyoruz. Shubh Türkiye’nin yeni şampiyonları, şanslısınız. ” dedi.

Gümüşdağ, 2020 yılında dünyanın özellikle koronavirüs (Kovid-19) salgını gibi olağanüstü koşullara sahip olduğunu vurguladı. “Sağlık çalışanlarına 2020 kupasını, kahramanını ve şampiyonunu sunuyoruz … Bu kupayı gerçekten hak ettim. Bence Baisakishir Futbol Kulübü ile sağlık çalışanları bu yılki şampiyonlar. “Dedi.

Mücadeleye katılmadan sahada mücadele ettiklerini söyleyen Gümüşdağ, “Bize uygun bir şekilde hareket ettik, oyun gücümüze güvendik. Sonuçta başarılı olduk Başşehir Futbol Kulübü her zaman şampiyonaya meydan okuyan bir takım olarak kalacak. Bundan sonra Kopenhag oyununu kazanmak ve Avrupa Ligi’nde son 8’de kalmak bizim en büyük dileğimiz. Umarım yolumuza devam edeceğiz. ”Roy ifade edilir.

“Okan Hoka ile anlaşmamız var”

Göksel Gümüşdağ teknik direktör Okon Buruk’un takımın geleceği hakkındaki sorusunu şu şekilde yanıtladı:

“Okan Hodeja ile sözleşmemiz devam ediyor. Okan Hodeja çok eski bir dost ve arkadaş. Onunla bir sözleşmemiz var. Devam ediyor. Tüm ekip yolumuza aynı güven ve ruhla devam ediyor.”

“Şampiyonlar Ligi’ne girmenin manevi boyutu inanılmaz”

UEFA Şampiyonlar Ligi’ne doğrudan katılmanın önemi göz önüne alındığında, Göksel Gummuda devam ediyor:

“Doğrudan UEFA Şampiyonlar Ligi’ne gitmenin manevi boyutu ülkemiz için inanılmaz bir şey. Memnun kaldık. Kasımpaşa maçından sonra stadyumumuzda muhteşem bir şölen yaşayacağız. Eski oyuncumuz Abdullah Avsky de dahil herkesi davet ediyoruz “Kim bu takımda oynadı ve ter döktü. Hepimizin bu şampiyona etkinliğine tanık olmasını istiyoruz.”

Göksel Gümüşdağ, UEFA Avrupa Ligi’nin son 16 turunda Kopenhag takımına karşı Danimarka’ya karşı çok önemli bir rövanş oynayacaklarının altını çizdi, “Kopenhag karşılaşmasının rövanşını geçmeliyiz. Sezon zor geçti. Çekilişte. Bir fark yarattı.” Önemli değil. Bağımlıyız. Deniyoruz. Bu ekibin her şeyi yaptığını düşünüyorum. “İfadeyi kullandı.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir