Gigi Datum’un yeni adresi açıklandı

Gigi Datum'un yeni adresi açıklandı

Beko basketbol takımı Fenerbash oyuncuları İtalyan Luigi Datom’dan ayrıldı, “Fenerbash, İstanbul ve hatta Türkiye’nin sahip olduğumu düşündüğüm her başarı ve memnuniyetiyle ilgili her mutulug.” dedim.

Sarı lacivert ekibiyle karşılıklı olarak sözleşmeyi kabul eden 32 yaşındaki basketbolcu, Instagram hesabından bir açıklama yayınladı.

Luigi Datom, Fenerbahe’de büyük bir başarı elde ettiğini söyledi ve “İlk bölümü Fennerhes oyuncusu olarak tekrar okudum, 5 yıl önceydi. En yüksek seviye ve hedefler için oynamak istedim ve sonuçlarda Kalan 5 yıl en yoğun ve en tatmin edici şekilde … sadece 9 kupa, 4 ardışık Final Four ve tabii ki 2017 Avrupa Ligi Şampiyonası açısından katkıda bulunmak istedim. Sadece zevk elde etmedik. Kendimi her zaman bir çocuk gibi hissettiren ve gururlandıran sevgili hayranlarımız açısından Hayır. Ama kısacası, ilk defa buraya geldiğim andan itibaren … Fenerbas, İstanbul ve burada Her mululug Türkiye’den olsa bile, her başarı ve her memnuniyet gibiymişim gibi hissettim. Bir parçam vardı. ”Kullanılan ifadeler.

Fenerbahe kulübüne kariyerinde yeni bir sayfa açmasına izin verdiği için teşekkür eden Datom, şunları söyledi:

“Size gerçekten kalbimin derinliklerinden teşekkür etmek istiyorum. Teşekkür etmem gereken çok insan var ve listeleri sevmiyorum. Şahsen teşekkür etmem gerekiyor. Daha iyi bir insan ve oyuncu olmak için buradayım Güven ve sorumluluk, yardım, güven, daha iyi bir insan sağlayan yardım Bu grup, 2 başkandan Fenerbahçe’de çalışırken birlikte çalıştığım son hayranlara kadar tüm Fenerbahçe ailesini kapsıyor. Karşılığında senden daha fazla aldım. Gigi, her zaman senin. “

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir