Gigi Datom Fenerbah’i terk etti!

Gigi Datom Fenerbah'i terk etti!

Finerbahas’ın açıklamasına göre, “2015-16 sezonundan beri formasını giyen ve bu süreçte elde ettiğimiz tarihi başarıların en önemli mimarlarından biri olan Gigi Datom, kulübümüzle sözleşmemizi sonlandırdı. Kariyerine farklı bir takımda devam etti ve devam etmeye karar verdi, ”dedi Fenerbass.

Gigi Datom, Instagram hesabından pay alarak Fenerbachi’ye veda etti. Beş yıl içinde Fenerbachi forması için her şeyi verdiğini belirten İtalyan yıldız, geri dönüşünü sarı-koyu mavi hayranlardan aldığını söyledi. Referans kısmına aşağıdaki ifadeler dahil edilmiştir:

“Fennerbaki oyuncusu olarak ilk bölümümü tekrar okudum, beş yıl önceydi. Mümkün olan en yüksek seviyeye ve hedeflere oynamak ve ekibimin sonuçlarına mümkün olan en iyi şekilde katkıda bulunmak istedim.
Kalan beş yıl hepsini kapsıyordu. En yoğun ve tatmin edici şekilde … sadece dokuz kupa, dört ardışık Final Fours ve tabii ki 2017’de EuroLog Şampiyonası açısından değil. Sadece sevinç açısından değil, aynı zamanda beni her zaman çocuk gibi ve gururlu hissettiren sevgili hayranlarımız. Ama kısacası, buraya ilk geldiğim andan itibaren bir aidiyet duygusu hissettim… Türkiye’nin Fenerbaşı, hatta İstanbul’daki her neşe, başarı ve hissettiğim her memnuniyet. Çünkü Fenerbahçe, İstanbul ve Türkiye’nin bir parçasıydı.

Gerçekten kalbimin derinliklerinden teşekkür etmek istiyorum. Kariyerime yeni bir meydan okuma getirmeme izin veren kulübüme teşekkür etmek istiyorum. Teşekkür edecek çok insanım var ve listeleri sevmiyorum. Şahsen teşekkür etmek istiyorum. Burada bana güven ve sorumluluk veren, bana destek veren, güvenen, daha iyi bir insan ve aktris olmamda yardımcı olan ve bana nasıl kazanacağımı öğreten herkese teşekkür etmek istiyorum. Grup, Fenerbahçe’de birlikte çalıştığım ve son destekçiyi öven iki başkan olan tüm Fenerbahçe ailesinden oluşuyor.

Gerçekten teşekkür ederim. Bu beş yıl içinde her şeyi Fenerbaki gömleğine borçlu olduğumu fark ettim, ancak karşılığında sizden çok daha fazla şey aldım.

Her zaman senin olan Gigi “

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir