Galtasarai maç sonunda imha edildi!

Galtasarai maç sonunda imha edildi!

Galatasarai, Gaziantep FK ile 3-3 berabere kaldı, ligin 28. haftasında 3-1 öne geçti, Pinnacle’ın 8 puan gerisinde kaldı ve şampiyonluk yarışında ciddi bir sakatlık yaşadı. Aslan, 78 ve 90 + 12, maçı 10 kişi tamamlıyor. Gaziantep FK’nin hedeflerini 1 dakika içinde durduramadığında, 1 sayıya yerleşmek zorunda kaldı. Bu sezon son dakikalarda kaybedilen 2 sayı ilk kayıp değildi.

Ligin ikinci haftasında Conospore’u 90 + 6’da ağırlayan Galatasarai. Jens Jonson’un hedefi yeterli olmadığında, çatışma 1-1 skorla sona erdi ve Sarı ve Kırmızı 2 puan kaybetti. 5. haftada Mallyatsopare’den ayrılan Galatasarai, maçın son dakikalarında yine uzun bir süre liderlik ettiği bir gol gördü. 89. dakikada sarı-kırmızı ağı sallayan Guilharme, Galatasaray’a 2 sayı kaybetti.

12. hafta Baisakhir tarafından düzenlenen Galatasarai, son 15 dakikada tekrar gol attı, ancak bu kez 2 puan aldı. 78. Guldbirdsson Güldabasarin adına 3 gol attı, Sarı Kırmızılar ise bu sezon üçüncü kez 15 sayı kaybetti.

Ancargucca’nın ev sahipliği yaptığı 15. haftadaki çatışmada Terrim ve öğrencileri 53. dakikada Fégouli ile 1-0 öne geçti ve 83. dakikada Belhanda bir penaltı attı ve rahatladı. Alhan Parlak 88. dakikada 3 sayı belli bir gözle bakarken farkı bir golle cezadan uzaklaştırır. 90 + 1 ‘de, Kitsio skoru 2-2 alarak golü kaydetti. Bu tur da sarı-kırmızı renkte patladı ve Galatasarai zirvesinin 9 puan gerisindeydi.

66. dakikada Fégouli’nin Gaziantep FK golüne 3-1 önde gelen Galatasarai’nin 78. dakikada Twumsey’nin golünü durdurması beklenmedi ve misafir takımdan puan bekleniyordu. Maçın son anları büyük bir heyecan sahnesiydi, hakem Elper Ulsoy dolaylı olarak rakibe Sedidika’nın serbest vuruştan sonra müdahalesinde beyaz bir nokta gösterdi. 90 + 12. Dakika başına Maxim, skoru 3-3’e getirdi ve Galatasarai bu sezon son kez 5. kez skorlarını kaybetti. Sezon sonundan 8 hafta önce Galatasarai zirveden 8 puan kaybetti.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir