Galtasarai ağır yaralandı

Galtasarai ağır yaralandı

Süper Lig’de, dün gece Hawk Telekom Stadı’nda düzenlenen Gaziantep FK ile 3-3 berabere kalan Galatasarai, 51’e yükselirken, Medipole Wasakeshir’in lideri Trabzonspor’un 8 puanı var , Karşılaşma eksik ve Demir üçüncü oldu. Grup, Sivaspor’un 2 puan gerisinde dördüncü oldu.

FALCAO’nun durumu

Sarı-kırmızı renk için, Şampiyonlar Ligi’ne ve şampiyonaya katılmak önemlidir, bu nedenle TEREM öğrencileri herhangi bir motivasyon kaybetmemeli ve mücadeleden kaçmamalıdır. Gelecek hafta Jayce Ligi yolunda oynanan Baisakisher oyunu Galatasaray için de çok önemli. Mariano, Adem Büyük ve Ahmet tiesalık bu önemli maçta penaltı nedeniyle sarı ve kırmızı oynayamayacak. Dün yaralanan ve oyundan ayrılan Falco’nun pozisyonu, yapılacak bir kontrolün ardından bugün belirlenecek. Marco Başakşehir’in maçı yakalayıp yakalamayacağı bu hafta belli olmayacak.

DONK dönüyor

Galatasaray’ın savunmasında sorun devam ederken, cezasını tamamlayan Ryan Donk’un dönüşü teknik heyetin elini güçlendirecek. Bu arada genç Emin Bayram tahtında bir şans bekliyor.

4 maçta kazanan hasar

Gennkleberli’ye karşı Süper Lig’de 3 puan alan Galatasarai, 4 maçta kazanamadı. Sivasa ile Beşiktaş’tan ayrılan ve 27. haftada Talk Telecom Stadyumu’nu yenen Sarı-Kırmızılar, Risesporunuz tarafından were yenilirken Gaziantep FK maçında 1 sayı attı.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir