Fransa’dan ‘Ömer ve Biz’e 3 ödül

Fransa'dan 'Ömer ve Biz'e 3 ödül

yönetmen Mariana dır-dir Gorbach Ve Maharam Bahadur Er’in TRT ortak yapımı ‘yaş Ve Biz ‘uluslararası yolculuğuna, önyargıları ve iletişim sorunları nedeniyle yalnız olan birbirini, mahalleyi ve emekli asker’ issmet’in karakterini tanıyarak bir göç hikayesi ile devam ediyor.

Fransa’da düzenlenen 10. Su denizParis film Festivali Bu yıl salgın nedeniyle İnternet üzerinden Yapıldığı gibi. Uluslararası Festival Festivali’ne katılım ‘yaş Ve Biz ‘3 ödül kazandı;
* en iyi film: Mariana dır-dir Gorbach Mehmat Bahadur Ir ve TRT
* En İyi Senaryo: Mehmat Bahadur Ir
* En İyi Erkek Oyuncu: Cam Bender

Mariana dır-dir Gorbach: Hala oyuncularımızdan Alsayaseneh Şu anda Türkiye’den sonra ParisGöçmenlik statüsünde yaşıyor ve ailesiyle ilk kez bir film izleme fırsatı buldu. Ayrıca, bu son tarihler hepimize kapalı. Ona gidemeyebilirdik, ama oynadığı film, sınıra ulaşmayı başardı, çok mutluyuz.

Mehmat Bahadur Ir: Filmin duyarlılığının ve mesajının zamanın ruhuyla örtüşmesinden ve evrensel mesajın, haberler veya mevcut siyasi dilden duygulara kaydığı için dünyanın birçok ülkesinden takdir edilmeye ve davet edilmeye devam etmesinden çok memnunuz. Odaklanır.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir