Flaş Haber! Fatih Terim’den çok sert sözler!

Flaş Haber! Fatih Terim'den çok sert sözler!

Galatasarai, 3–1 maçta 10 kişinin kalmasına rağmen, 3–3’te 90 + 15 ile Gaziantep FK penaltıdan çekilirken, teknik direktör Fatah Terim maçın sonunda isyan etti. Hakem terimi, Alper Yulus’un düdüğüne Okane Koko’ya karşı 6 saniye tepki verirken kullandı.

“Virüs İçinde Değil!”

“İki haftadır hoş olmayan maçlar oynuyoruz, oyuncular deniyor, hepimiz çalışıyoruz, ama iyi şeylerle karşı karşıya değiliz. Bu dengeyle sahada oynadığınızda futbolda bir denge var Evet, ipin ucunu özlüyorsun.

“O en büyüğü olduğunda!”

Bu son ikinci kuralın ne zaman çalındığını bilmiyorum. Enterasan! Kalecimiz topu elinde tutuyor, Cannon üzerinden gidiyor, endişeli, bu arada Cuneot içerideki maçı izliyor. Şimdi böyle bir noktaya geldik .. Kulüpte bir açıklama yaparak kınama mesajı yayınlamanın bir anlamı yok! Oğuz Saravan ile Ünsal Çimen olduklarını söylediler, zaten dünya oynamıyor, Türkiye’de son oynadığımızı bilmiyorum.

“Hiçbir bulgu yok”

Galatasarai kazanır, kaybeder, şampiyonluklar gelir ve gider, ancak iyileşmezler! Bunlar sadece kınama beyanlarından gelmez.

“Son günlerin, evet. Bugün”

Hiç özürlü ya da cezalandırılan oyuncuma ağzımı açmadım, bunlar bizim sıkıntılarımız değil! Geçen yılın düdük üfleyicisinin arkadaşları bugün VAR’da. Geçen yıl düdüğü çaldılar mı? Nerede? Öfkenin hakemi nerede … bugün olanlar … gerekli olanı yaptılar.

“YER 100 MAÇ CEZASI”

Sahada başkalarını öpersem, 100 maç ceza alırım! Eğer olsaydım, kaleciye direğin yanında durma talimatı verirdim! Bu nedir? Her zaman uyuyor mu? Ne söylemeliyim

İnternethaber.com “İş Başka Bir Devlet Alır!”

“Harika bir oyun Galatasaray! İlk yarı en az 5 farklı kez bitmeli. Futbolda bir denge var, bu ayarı kaçırdığınızda (hakem tarafından), iş parçalanıyor.”

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir