Fennbehse futbolcu Deniz Wyatt: “Kupayı kaldırmak istiyoruz”

Fennbehse futbolcu Deniz Wyatt: "Kupayı kaldırmak istiyoruz"

FBTV’ye verdiği demeçte Deniz Kountyk, amacının kupayı kaldırmak olduğunu söyledi. “Kupa Fenerbahçe’nin olduğu her yerde konuşuluyor. Kupamızda hala şansımız var. Trabzonspar ile evimizde oynayacağız. Sonraki 8 oyunu en iyi şekilde tamamlamak istiyorum.

“Partiler parti olan çiçekleri buradan alacaklar”.

Kalan maçlarda taraftarları özleyeceğini söyleyen soluk mavi mavi futbolcu şunları söyledi:

“Futbolu güzelleştiren birçok faktör var. Bunlardan biri hayran. Hayranları oyuncuyu vuruyor. Taraftar olduğunda oyuncuların talebi iki katına çıkıyor. Futbolu güzelleştiren şeylerden biri de bu. Yapacak bir şey yok. Saygılı olmalıyız, eğer böyle bir karar çıkarsa, onu en iyi şekilde değerlendirmemiz gerekiyor, kupanın amacımız var. Formumuzu mümkün olan en kısa sürede yakalamak için çok çalışacağız ve bu hedefe ulaşmak istiyoruz. Umarız maçlar ertelenir Evet, ertelenmiştir ancak kabul etmeliyiz Bazı kararlar doğrudur. Bul, bazıları anlamıyor ama bence bu karara saygı duymalıyız, kendi işimize odaklanmalıyız, ki bu hep bizimdir. Kontrol altındaki alan.

“Tarlalardan uzak durmak bizim için farklı bir şey”

Eski formlarını eğitim yoluyla yakalamaya çalıştıklarını söyleyen Deniz Cowney, şunları söyledi:

“Futbolcu her gün antrenmana alışkın. Ailesiyle çok fazla zaman geçirmeye alışkın. Bir yandan güzel, ama evde ne kadar iş yaptığımız futbol gibi değil Kaçırmak istemiyoruz, iki ya da üç haftadır çalışıyoruz, eski hızımıza yetişmeye çalışıyoruz. Evde ne kadar çok çalışırsanız çalışın bizim için tarlalardan uzak durun. Bu farklı bir şey, bu bizim için önemli bir şeydi, eğer oyuncu evde oturmak istemiyorsa, ağırlığı artar. Hız ve antrenman hızına alışkınız, bu yüzden bizim için iyi bir süreçti. . “

Salgın nedeniyle yeni bir hayata alıştığını belirten Deniz Kounke, “Bu yaşam tarzını takip etmemiz gerekiyor. Kendi sağlığımızın ve ailemizin bunu izlemesi gerekiyor. Hayatta sağlık. Önce gelir. Sağlığımızı korumak için kurallara uymalıyız. “Değerlendirme bulundu.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir