Fenerbaki ile Beşiktaş arasında üçlü transfer savaşı!

Fenerbaki ile Beşiktaş arasında üçlü transfer savaşı!

Süper Lig’de Semil Master sezonu tamamlanmadan önce takımlar bir sonraki sezonu planlamaya başladı. Fenerbahçe ve Beşiktaş arasındaki kavga yeşil alandan çıktı! Habartark’tan atağatay ikelik’in haberine göre, köklü iki kulüp Bernard Mensah, Alfalasan ür Tuttark ve Ravil Tagir transferleriyle karşılaştı!

Sezon sonunda Fenerbahçe’de spor direktörü rolünü üstlenmesi beklenen Emre Belözoğlu, Mert Hakan Yandis’in transferiyle uğraştı. Tecrübeli oyuncular, 2020-21 model Fenerbahçe’nin Türkiye için diğer yandan gece tek elle temas kurarken, İtalya’nın girişimdeki günü ile çalışıp çalışmadığını. Emre’nin, Göstep’teki tıpa alanındaki Elstaplen kztürk’e sorduğu ve daha önce Altınordu’yla ilgilenen Ravil Tegir’in rahatsız olduğunu ortaya koydu!

Gelecek sezon emektar isimlerini gençlerle karıştırmak isteyen Beşiktaş, transfer için kolundan bir as aldı. Karalistal, Denizlispor maçından sonra teknik direktör Sergeen Yalikan’ın jestleri olarak Alfaslan ve Ravil Tagir’i taşımak istiyor ve şampiyonaya ulaşacak bir takım kurmak istiyor! Yüksek maliyeti nedeniyle Domagoz çıkışlarını inceleyen ve iyi bir teklif olması durumunda Hırvat tavasına satış yapacak olan Beşiktaş, fon yaparsa hem Alplasan’ı hem de Ravil’i imzalamayı planlıyor.

Yoksul Savaş Millsah’ta Başlıyor!

İki kulüp arasındaki ana savaş Kayserispor’un yıldızı Bernard Mensa’da patlak verecek! Fenerbachi, Emer Bellajo’nun Diego Perotti’den sonra listeye girdiği Mensa için henüz hiçbir çaba göstermedi. Kaiseryspor’un kümede kalma savaşı nedeniyle, şu anda bu aktarımı bekleyen Yellow-Levivertiler, sezon sonunda Kaiseryspor’un kümelenmesi durumunda Mensah için tüm koşulları uygulayacak.

Diğer taraftan, orta saha merkezinde takviye etmek isteyen Sergeen Yalkin, raporunu Mensah’ın yönetimine sundu. Kayserispor’un sezon sonundaki pozisyonuna göre, gençlik koçu Mensa’yı taşımak için yoğun çabalar çağrısında bulundu.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir