Fenerbahçe’ye gönderilen saldırgan oyuncular heyecanlandı!

Fenerbahçe'ye gönderilen saldırgan oyuncular heyecanlandı!

Fenerbach’ın son 10 haftasında sadece 10 golü ve kanat oyuncusu ve yedek forvet Mewlut’un kötü istatistikleri dikkat çekti.

Habartark Spore’dan Ahmet Hamdi Girgin’in haberine göre; Önceki sezonun en kötü performanslarından biri olan Kanaryalar’da beğenilmeyen isimler bile şimdi aranıyor.

Geçen sezonun başında ideal bir suç olan Slimani, Ayu ve Valbuena, Fenerbaki’deki yeni takımlarında yapamayacakları şeyi yaptılar.

Fenerbachi’de 1 lig golü bulabilen Islam Slimani, sezonda 9 gol ve 7 asist ile 18 maçta Monaco Form ile Fransa’da oynadı. Adı Manchester United ve Inter gibi devlerden sonra.

5 gol ve 1 asistle 29 maçta oynayan ve sarı-lacivert taraftarlar tarafından kışkırtılan Andre Aive, geri döndüğü Swansea’da yeniden doğdu. Şampiyonluktan Premier Lig’e ulaşmak için mücadele eden takımı iten isim buydu. Ayou 36 maçta 13 gol ve 6 asist attı.

Öte yandan, ‘şu anda yaşlı ve kar etmiyor’ diyerek sözleşmesi yenilenmeyen Matthew Valbena, Yunanistan’da hiçbir şey kaybetmediğini gösteriyor. Fransız yıldızı geçen sezon 4 maçta 4 gol ve 8 asist ile tüm sezon 31 maçta tamamlandı. Olympiacos konuk oyuncusu bu sezon 35 maçta 8 gol ve 23 asistle bir meraklıydı. 1 yıllık sözleşme ile devredilen 35 yaşındaki yıldız, + 1 yıllık sözleşme ile performansından dolayı ödül aldı.

Burada Soldo Falling, Freddy ve Benzia’da bir değişiklik yok

Roberto Solado’dan ayrılan bir diğer isim olan Canary, kariyerine Grenada’da devam ediyor. 35 yaşındaki İspanyol golcü bu sezon toplam 26 maç yapma şansına sahipken, 3 gol ve 5 asist attı. Solado, son sezonunu 25 maçta 7 gol ve 5 asist ile sarı-koyu mavi takımda tamamladı.

Fenerbahçe’nin yedek forvet oyuncusu Michael Fray, işe alındığı Nürnberg’de hiçbir değişiklik yapamadı. 28 maçta 4 gol ve 5 asist attı. İsviçreli Fenerbachi’nin 22 maçta 5 gol ve 1 yardımcısı vardı.

Kanarya’daki kadrodan çıkmış olan Yasin Benzia hala yakalanmadı. İşe alındığı Olympiakos ile başlayan sezonda 9 maç oynadı ve varlık gösteremedi. Pistte Diaz ifadesini aldı. 4 maç oynadı ve tekrar katkıda bulunamadı.

VEDAT ve KRUSE etki bırakmadı

Fenerbachi’nin bu sezonki golünün lig performanslarının aşağıdaki gibi olması bekleniyor:

Vedat Muric – 27 maçlar – 14 gol – 4 asist
Max Kruse – 20 maçlar – 7 gol – 6 asist
Mewlut Erdynki – 12 maç – 0 gol – 0 asist
Deniz Türüç – 21 maç – 2 gol – 0 asist
Ferdi Kadaiolu – 17 maçlar – 2 gol – 2 asist
Gary Rodrigues – 21 maç – 3 gol – 3 asist

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir