Fenerbahçe yarın Süper Lig’de Shivspace’e ev sahipliği yapacak

Fenerbahçe yarın Süper Lig'de Shivspace'e ev sahipliği yapacak

Maç Ülkar Stadı’nda oynanacak ve 21.00’de başlayacak ve hakem Ali Palabyek tarafından yönetilecek.

Ligin son 3 maçında 7 puan alan Fenerbaki, 50 puanla 7. sırada.

FENERBAHLE içinde 2 derleme

Fenerbahçe, iki oyuncu olmadan Demir Grup Sivasspor ile karşılaşacak. Sarı-koyu mavi renkte Mehmat Ekisi, sakatlığı ve Serdar Aziz nedeniyle Demir Grubu Sivaspor’a karşı oynamayacak. Teknik temsilci yaralanmasından kurtulan ve ekiple antrenmana başlayan Tolga Siyarsi’nin pozisyonu hakkında karar verecek.

Kritik aralıkta 4 oyuncu

Fenerbachi Demir Grubu Sivaspor maçından önce, 4 oyuncu sarı kart ceza limitinde. Vedit Murek, Deniz Totke, Jelson ve Tolga Siersi, 33. haftada bir Demir Grubu Sivaspor maçında oynanan ve sarı kart alan Besikatta derbisinde cezalandırılacak.

Tıpalarda BELİRSİZLİK

Fenerbaki’de Sardar Aziz’in yokluğunda tıpa çifti belirsizliğini koruyor. Sezon başından bu yana bölgede tutarlılık elde etmeyen sarı lacivert takımı, Demir Grubu Sivaspor maçında da aynı sorunla karşı karşıya. Fenerbahçe’de teknik heyet, serdar yokluğunda Simon Fault’un yanında üçlü Luiz Gustavo, Jelson ve Ozan Tufan arasında seçim yapacak.

28. Uygulama

Fenerbaki ve Demir Grubu Siwaspor, Süper Lig’de yarınki maçla 28 kez çatışacak. Sivaspor’un Süper Lig’e yükseldiği 2005–2006 sezonundan Fennerbacke, 5’i Sivaspor’da sona eren ve berabere 5 karşılaşan iki takım arasındaki 27 maçtan 17’sini kazandı. Fenerbahçe’de toplam 62 gol olan Sivaspor 36 golle karşılık verdi. Sezonun ilk yarısında Sivas’ta yarışma ev sahibi oyuncuya 3–1 üstünlük sağlayarak tamamlandı.

İstanbul’da Koşullar

Fenerbaki ve Siwaspor, Süper Lig’de 14. kez İstanbul’da buluşacak. Kadikoki’de oynanan 13 maçın 11’inde sarı-koyu mavi takım kırmızı-beyaz bir takım kazandı ve bir maç berabere bitti. Kadıköy Siwaspor’da 33 gol atan Fenerbaki, sarayında 12 gol gördü. Bir önceki maçta, ev sahibi takım İstanbul maçında 2–1 kazandı. Öte yandan, Fenerbaki evdeki tüm maçlarda rakibini atmayı başardı.

Çeşitli puan

Fenerbachi, 2009-2010 sezonunda Sivaspor’a karşı en fazla gol atan galibiyetle Sivaspor’da 5-1 sonuç aldı. Öte yandan Sivaspor, 2011-2012 ve 2013-2014 sezonlarında ev maçlarında 2-0 kazandı. Öte yandan, 2010-2011 sezonunun son maçında Fenerbachi yolda 4-3 kazandı ve şampiyonluğu kazandı ve 2013-2014 sezonunun ilk yarısında iki takım arasındaki en fazla gol olarak Fenerbahe attı 5-2 gol kazandı. Kaydedildi.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir