Fenerbahçe maç değerlendirmesi Elik Malatyaspor basın subayı ahelikel

Fenerbahçe maç değerlendirmesi Elik Malatyaspor basın subayı ahelikel

Yeni Malatyaspore Kulübü basın sözcüsü Hakim Alicel, Fenerbahe maçında aleyhine verilen kararların “kötü şans” olduğunu söyledi.

Fenerbachi maçında oyuncularını mücadeleleri için tebrik ederken, hiselikel şöyle:

“Kelmendi’nin yerinden edilmesi pek yenilmedi, ama bütün hindilerin gerçekleştiğini gördü. Bu sezon verdiğimiz kararlar nedeniyle hakem tarafından çalındı, puanımız 15’e düşürüldü. Garip bir nedenden dolayı bir varsayım var. Yeni Malataspor hakemi kısa süre önce söyledi. Deniyoruz, mücadele ediyoruz, ama birisi gelip oyuncularını işinize zarar vermeyecek bir kararla kırmızı kartla atabilir. Hakem Ali el-Sanlan’ı yanlış kararlar için kınıyorum. “

Türkiye Futbol Federasyonu’na sesleniyor Çelikel “Şimdi Club Anatolia ile çıkın. Haklarımız boşa gidiyor. En azından onlar için kimin karar verdiğini göreceksiniz.” Kullanılan ifadeler.

Hökı akkelikel, Gökhan Töre’deki görevinden dolayı Fenerbahçe futbolcusu Emre Belözoğlu’na da tepki gösterdi.

“Yeni Malypore, ST Everion, bu yerde koşacak”

Fenerbachi’ye karşı yenilgi için üzgün olduğunu, ancak önlerine bakması gerektiğini söyleyen areelelel, şunları söyledi:

“Bu hafta Gennkelberili ile tanışacağız. Bu maç için hazırlıklara devam ediyoruz. Fenerbash, ruhlarımızı gereksiz yere kırdı, ancak bu morali atarak ve Zencarbarlissi maçını kazanarak yolumuza devam etmek istiyoruz. Bu ligde ısrar edecek, hepimiz halkı tanımak istiyoruz.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir