Fenerbahçe Kayserispor ne zaman, ne zaman ve ne ile eşleşiyor?

Fenerbahçe Kayserispor ne zaman, ne zaman ve ne ile eşleşiyor?

Süper Lig’in 27. haftasında Fenerbahe, ligin evinde son sırada olan Kaiseryspor’a ev sahipliği yapacak. Ligde düzenlenecek uzaktan puan veya puan kazanmak zorunda olan Saffrispore maçtan önce hazırlıklarını tamamladı. 40 puanla ligin 7. sırada tutarlı bir galibiyet almayı hedefliyor.

TAHİR KARAPINAR’ın ilk takımı

Fenerbaki’de Tahir Karapiyannar takımı Hayes Kablo Kesarispor karşısında yönetecek. Eski antrenör Ersun Yanal’ın ayrılmasından sonra, yakın zamanda herhangi bir antrenörle anlaşmayan sarı-koyu mavi adamlarda altyapı koordinatörü olarak görevlendirilen Karapanar, takımın başında sahada görünecek .

FENERBAHINGE’deki spor oyuncular

Fenerbahçe, Kayserispor ile 2 oyuncu olmadan karşılaşacak. Sarı kart cezalesi Hasan Ali Kaldirim’in yanı sıra, lacivert mavisi olan Max Kruse henüz sakatlığını giymeyecek. Öte yandan, sarı kart ceza sınırında olan Vedat Murek, Gary Rodrigues ve Tolga Sierci, sarı kart alırlarsa Kasampasa deplasmanında cezalı duruma düşecekler.

FENERBAHÇE KAYSERORSPOR MATCH olduğunda, nedir ve MATCH ücretsizdir?

Maç Alker Stadı’nda oynanacak ve 21.00’de başlayacak ve hakem Attila Karaonalan tarafından yönetilecek. Maç 12 Haziran 2020 Cuma günü oynanacak ve Bein Sports Screen’da canlı olarak görülebilir. Maçın şifresiz yayınlanmasıyla ilgili resmi bir açıklama olmadığından yarışmanın bir şifre ile taranması beklenmektedir.

hatırlatıldı

Fenerbaki’de genç kaleci Altay Beyander tekrar gol attı. Sezon boyunca sabit bir görüntü sergileyen 22 yaşındaki eldivenler epidural işlemden önce fıtık ameliyatı geçirdi ve son İttifak Holding Konyaspor maçını giyemedi. Teknik ekip forma şansı verirse, Alte Hess Kablo Kaserispore’a karşı sarayda yerini alacak. Harun Tekin, Legerah’da ligde en son oynanan Konya’da sarayı korudu.

Durumun üstesinden gelmek için gözden geçirilecek

Sezon boyunca Fenerbahçe’deki pozisyonundan farklı olarak Nabil Darr tekrar sağda oynayacak. Şilili futbolcu Mauricio Isla’yı sarı-koyu mavi olarak bıraktıktan sonra Dyer tekrar pozisyonuna dönecek. Savunmanın solundaki Hassan Ali kaldırımının yokluğunda Simon Flett veya Deniz Komuki’nin üniforma giymesi bekleniyor. Solak Simon Fault durumunda, serdar Aziz-Luiz Gustavo eşleştirme savunmasının ortasını devralacak. Deniz Türüç örneğinde, soldaki teknik heyet tercihi, tıpa askeri Aziz-Simon Fayının konisinden oluşacaktır.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir