Fatih Altaylı salgından sonra Süper Lig’i aldı

Fatih Altaylı salgından sonra Süper Lig'i aldı

FAT FH ALTAYLI | Oyun sayfası

“Bu bir koltuk değneği ve ayı oyunuydu”

1. Salgın liginde en çok hangi takım faydalanacak?

Aslında, süreci düzgün bir şekilde değerlendirebilirlerse, Fenerbachi için en yararlı olacaktır. Yeni bir öğretmenle bir sürece başlayabilirlerdi, ancak başaramadılar. Neyin yararlı olduğu sorusu zordur. Moladan önce Sivaspor biraz düştü, Baisakirahir ve Galatasarai talep edildi. Trabzonspor hafif bir yavaşlama yaşıyordu. Aslında, yabancı oyuncu ağırlığının daha yüksek olduğu bir takımın bu süreçte en zararlı olacağını düşünebiliriz. Bu, Galatasaray’ın bu salgından sonra daha fazla problem yaşayacağını göstermektedir. Bu, rakipleri için çalıştığı anlamına gelir. Ama fark yaratabilecek hiçbir şey yok. Bu iş herkesin sinirliliğini bozdu. Bu işin Baisakir ve BIN Sports için çalıştığını düşünüyorum. Biri rakiplerinin avantajını tüketti, diğeri 550 milyondan fazla kazandı.

“Ogbreak sırasında uzun vadede yüksek maliyetli bir oyuncu getirmek önemli olacak.”

2. Daha önce, şampiyona yarışında maaş ödemesinin etkili olduğu görülmüştür. Salgının ekonomik etkisi ırkı nasıl etkiler?

Bu yıl çok fazla etkilenmiyor. Futbol oyuncuları parasız, ama biz bir moddayız. Tersine, kulüp mevcut koşulları göstererek oyuncuları ödememeye ikna edebilir. Uzun vadede çok kötü olacak. Kulüplerin mali durumu kötüleşecek. Yüksek maliyetli oyuncuları getirmek değil, zor hareket etmek imkansızdır. Ekonomik daralma kaçınılmazdır. Ülke küçülürken kulüpler bunun dışında kalamaz.

“Baskher işbirliği ile su ile oynamak”

3. Bundesliga’da gördüğümüz gibi ev sektörünün avantajını kaybetmek mümkün müdür? Yoksa istikrar kazancı gibi bir şey hala geçerli mi?

Fikstür avantajı normalite altında oynanan lig kadar önemli değildir. Büyük takımlar seyirci olmadan oynamaktan etkilenecektir. Ancak, Baisakishir lehine düşer. Terimler rakiplerle senkronize edilecektir. Bu tarihten sonra en önemli kaybını bir avantaj haline getirdi. Başkeshir’in izleyici sayısı yoktu. Şimdi kimse Ama bunun için Baisakhi kullanılır.

“Devredilebilir süreçler için oynanacaklar”

4. Sezon sonunda sözleşmede ve antrenörde bir değişiklik ligin 8 haftasında değişiyor mu?

Sivaspor oyuncuları demek istiyorsan, bunun değişeceğini düşünmüyorum. Sivaspor’un asıl sorunu moral. Raza ile konuştum. Takım morali çok zayıf. Öğretmenin de öyle. Oynamak istemiyorlar. bu açık. Aktarılıp aktarılmayacağı. Ancak yine de transfer beklentileri nedeniyle oynayacaklar. Alanya için Erol Bulut’ta Fenerbahçe için bir beklenti var. Sanırım hiçbir şey olmayacak gibi görünüyor. Keşke bu kadar uzak olsaydı. Yine de Aren Bulut, Fenerbaki’nin radarında kalmak için elinden geleni yapacaktır.

“Transfekte edilmiş perfodlar uygulamak için zincirleme aramak için cezayı kaldırabilir”

5. UEFA’nın yasak cezasının Trabzonspor’un futbolcuları üzerinde etkisi var mı?

Benim tarafımdan yapılmadı. Trabzonspor’un ana kaygısı Şampiyonlar Ligi şampiyonu değil lig şampiyonu. uzun bir süre sonra. Liverpool gibiler. Özlemin üstesinden gelmek istiyorlar. Bu yüzden şampiyonluk görevini etkilemez, ancak transfer süresini etkiler. Örneğin, Sorloth yaşayamaz.

6. 34. haftadaki skorbord sıralaması nasıl?

– Nasıl bilebilirim? Biliyorsam sana haber vereceğim, bahse girerim. Nasıl olduğunu bilmiyorum ama nasıl olmak istediğimi biliyorum. Lütfen Galtasarai’nin tepede olduğunu söyleyin. Ben uyumayacağım.

“Ataların partisi Gulatasraya’yı arkadan kaldırmak”

7. Sizce şampiyonalar için göğüsler ne tercih edilir.

– Başakeshir yeni koşullarda bir ayrıcalıktır. Plas Trabjonspor. Galtasarai bir mucize. Ancak soylara baktığınızda Galatasarai’yi tahliye edemezsiniz. Başka bir deyişle, ön atların jokeyleri sürekli olarak Galatasarai’ye arkadan bakmak zorundadır. Ayrıca, Galtasarai kırbaçını iyi kullanan çok deneyimli bir jokey var.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir