Falco Risk – Galatasaray Haberleri

Falco Risk - Galatasaray Haberleri

Süper Lig’de Galatasarai’nin performansı, Baisaki ile 1-1 olan Galatasarai’de övgüyle karşılandı ve Mucizelere bir şampiyonluk şansı verdi. 7 oyuncu eksikliğine rağmen, Lider’in evinde bir ipucunu kaçıran Aslan, bu hafta Trabzonspor’a ev sahipliği yapacak. Bedesheir’in önünde üniforma giymeyen Adem Buoyards, Mariano ve Ahmet kalık’ın cezalarıyla tanışırken, Falco’nun engelli bir şantaj durumu henüz belli değil.

Sağ sırt kas grubuyla güçlük çeken ve 1 hafta tedavi edilen Kolombiyalı yıldız, kendisiyle birlikte bazı riskler getiriyor. Forvetsiz Baisakhir ile karşılaşan Fatih Terim, cezasını tamamlayan Adem Buynes’in dönüşüyle ​​bölgede rahatlamıştı. Ancak, özellikle Şampiyonlar Ligi golü doğrultusunda çok önemli bir çatışma yaşayacağının farkında olan Samrat, Falco’nun takıma dönmesini bekliyor.

Acısı günden güne azalmakta olan golcü, Pazar gününe hazır olmaya çalışıyor. Ancak, önümüzdeki sezon yakında Tarome’ya Falco hakkında bilgi verecek. Forvet’i bu sezonun başlarında olduğu gibi feda etmek istemeyen tecrübeli koç, şimdilik Trabzon’un önünde Falco’yu riske atmak istemiyor. Falco’yu ilk 11’de görmek isteyen ancak yedek güç olarak görmek isteyen kıdemli öğretmenlerin henüz açık bir karar vermedikleri halde Adem Buiness’i sahaya sürmeleri bekleniyor. dır-dir.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir