Evde mutlu

Evde mutlu

Maçın ilk yarısında, 25 ve 45 + 2 gibi oldukça etkili bir performans sergileyen sarı-lavivirtailer olan Alker Stadı’nda oynandı. Dakikalar içinde Ferdi Kadıoğlu soyunma odasına girerek 2-0 öne geçti. Müsabakanın ikinci yarısında oyunu kendi yarı bölgelerinde kabul eden Fenerbahçe, 66. dakikada Sonar Aydoğdu’nun golünü durduramadı ve boşluk 1’e düştü. Rakibin geri kalanı atmasına izin vermeyen Fenerbahçe, kazanan alanı 2–1 geride bıraktı.

> Dizi Kadıköy’de görücüye çıktı

Pandemi nedeniyle aradan sonra Fenerbahçe, Kadıköy ligindeki üçüncü maçı kaçırdı. Peele-Lavirtailler ilk kaybeden Cabo Kaisericepore’u yendikten sonra geçen hafta Beatcherk Yeni Malatyspor’u son golle yendi. Fenerbahçe de Göztepe’yi yendi ve üst üste üçüncü maçında mutlu bir son buldu.

> Darr ve ferredi tamamlanamadı

Fenerbahçe’de Nabil Dirar ve Ferdi Kadıoğlu Göztepe’ye karşı 90 dakika tamamlayamadı. Her iki oyuncu da sakatlıklar nedeniyle oyundan ayrılmak istedi. Fenerbaki teknik heyeti 61. dakikada Darer’i ve 78. dakikada Ferdi Kadaiolu’yu aldı.

> Fenerbağ raundu tekrar kapatamadı

Ligde uzun bir süre Fenbarrahs gol atmakta güçlük çekti. Gotstep’in önünde 1 gol gören sarı-lacivert, rakiplerinin ligin 11. maçında sevinç yaşamasını durduramadı. Sarı-Lavirtailler sonunda ligin 19. haftasında Medipol Baisakir’i 2-0 mağlup etti ve gol atmadan oyunu bitirdi.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir