Erol Bulut: Cezalar Doğru Karar

Erol Bulut: Cezalar Doğru Karar

Süper Lig’in 27. haftasında Aitemiz Alnyspor, karşılaştığı Medipol Baisakihir’e 2-0 yenildi. Yarışma sonrasında düzenlenen basın toplantısında konuşan Alnyspor teknik direktörü Arrow Bulut, “Maalesef 3 ay sonra oynadığımız ilk maçtan sonra 2-0 kaybettik. Aslında istediğimiz gibi başladık. Maalesef değerlendirmediğimiz zaman futbolda bir kural var, ikinci yarının ilk yarısı 15-20 dakikalık bir maçtı, maçı kontrol ediyorduk, yaptığımız basit hatalar, rakip Oyuncu kazandı, maçı bükmeye çalıştık, penaltı pozisyonu, penaltı atışı, Tejwells topa vuruyor, hakem doğru kararı verdi, 2-0 kaybettik. Yarından perşembeye kupa maçına hazırlanmaya başlayacağız, bu bizim için önemli bir maç. Bugün bu maç sona erdi “dedi.
Hedefinin kalan 7 maçta ligi iyi bir yerde bitirmek olduğunu belirten Bulut, “7 maçı maksimum puanla güzel bir yerde tamamlamak için. Kupadaki finale git ve kupayı kazan “.

3 ay sonra salgından geri dönmenin kolay olmadığı konusunda ısrar eden başarılı koç, “Bugün fiziksel bir sorun yaşamadık.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir