Emre Kocadağ: Bir şampiyon takım kuracağız

Emre Kocadağ: Bir şampiyon takım kuracağız

Siyah-Beyaz Kulüp dergisinin Temmuz sayısında bir açıklama yapan Kocade, Beşiktaş’ın hedeflerinden bahsetti.

Öz-dönüş projesinin önemini vurgulayan Kokada, “Birincil hedefimiz kulübün idari olarak yönetilmesi, finansal olarak yönetilebilir hale getirilmesi. Nasıl olacak? İlk olarak her sektörde yeniden yapılandırmaya başladık Yapmak zorundasın.” Antrenörlerimizle altyapıyı ve A Takımını futbola getirecek projeleri hayata geçirme arifesindeyiz. Yıllarca kâr için çalışacak oyuncularla başaracağımızdan eminim. “Değerlendirme.

“Şampiyon takımı yapacağız”

Mevcut çalışanın plansız olduğunu söyleyen Kokada, “Ne yazık ki radikal kararlar vermeliyiz. Planlanmamış bir çalışanımız var. Yeni gerçeklerin üzerinde oynayan çok sayıda oyuncumuz, sözleşmeler, sözleşmeler ve oyuncular var. Yaş ortalaması yüksek bir ekibiz. Tek yapacağımız, yönetim politikamıza uygun bir ekiple şampiyonluk yapan bir ekip oluşturmak ve Beşiktaş, öğretmenimizle alacağımız ve değerlendireceğimiz kararlara değer veriyor. ” Görüş dile getirildi.

“Krizden çıkmak, kulübün ve TFF’nin birlikte feda edeceği adımlarla.”

Salgının ekonomi üzerindeki etkisini belirten Kokada, şunları söyledi:

“Salgın süreç, ekonomik sonuçları açısından spor ekonomisini ciddi şekilde azaltacaktır. Tasarruf, hem şirketlerde hem de evde bir numaralı önlem olacaktır. Kuşkusuz bu kesinlikle bir salgın.İlk günden beri ilk hedefimiz, futbol pazarında yaratılan yapay düzenin reddine ve düzeltilmesine dayalı olarak ihtiyati tedbirler ve geçiş felsefemize uygun hale gelmektir. Zemin hazırlandı Zaten salgın olsun ya da olmasın planlarımızı bu çerçevede yaptık, planlarımızı uygulamaya devam edeceğiz Kulüpler ve TFF’nin birlikte, kulüpler tarafından fedakârlık yapmak için attığı adımlar Kısa vadeli kayıplar için mali destek sağlanmalı, mali disiplin harcama limitlerinden ödün vermeden devam etmelidir. Sanırım iadeye devam etmek gerekiyor. “

Şeffaf bir sürece yönetim olarak başladığını ve hayranlarla olan sorunların üstesinden gelmek istediğini vurgulayan Emre Kochada, “Geçmişteki birçok iş güven kaybına yol açmış olabilir, ancak Yeni ve şeffaf bir sürece başladık, taraftarlarımızla bu sorunların üstesinden gelmek istiyoruz.Bu kulüp hepimiz için… Tüm dünyaya o kadar çok insan olduğunu, bu kulübün bize ait olmadığını gösterin. Kullanılan ifadeler.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir