Edana Demirspor, Süper Lig’i şampiyon olarak kazanmak istiyor

Edana Demirspor, Süper Lig'i şampiyon olarak kazanmak istiyor

Dumalpanyar yaptığı açıklamada, lig yeniden başladıktan sonra yeni tür koronavirüs (Kovid-19) salgın önlemleri tarafından durdurulduktan sonra 3 maç kazandığından mutlu olduğunu söyledi.

Budeciser Belediyesi Erzurumspor’u 2–1’i geçtiğimiz hafta yolda kaybettiği maçta 2–1 mağlup ettiğini hatırlatan Dumalpanyar, oyuncularının performansından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Dumalupınar, sadece oyuna değil, oyuna giren ve takıma katılmayan oyuncuların da inançları ile takıma katkıda bulunduklarının altını çizdi, “Erzuram’dan döndük, şehir yanıyordu. Şampiyonluktan önce bir fragman vardı, oyuncularımız nerede olduklarını, şehrin ne istediğini zaten biliyorlardı, ama iyi anladılar. “Dedi.

Bu arada çok iyi bir kamp dönemi lig ligi kıyamet günü yaptı, “Türkiye’de kimsenin yapmadığı iki aşamada kamp yaptık. Fizik olarak oyuncularımız uygun bir durum. Herkes, özellikle oyuncu değişikliği sonrasında onlara bakıyor Oyun bu şekilde değişti. Kampın gerçekten faydası olduğunu gördük. ” İşimizle şampiyonaya hazırız. Pazar günü oynadığımız son maçımız, alte maçımız var. “dedi.

“Biz her zaman istenen şampiyonuz”

Takımın ve şehrin şampiyonluğu istediğini söyleyen Dumlupınar şunları söyledi:

“Bu olduğunda başarılar geliyor, şampiyonluklar geliyor. Şehir olarak güzel bir aileyiz. Erzurum’dan döndükten sonra bu özlem bir yüzleşti. Umarım şampiyonluğu birlikte yaşayacağız. Şimdi ikinci sırada, kontrolümüz altındayız. Süper Lig’e gideceğiz. Şimdi istediğimiz yerdeyiz, ikinci sıradayız. Eğer ilk çıkarsak, bu ekstra taçlandırılırız. “

Adana Demirspor 54 puanla ligde ikinci sırada yer alırken, ligde 57 puanla lider Hatsupore, ilk 2 takımın doğrudan Süper Lig’e ilerleyeceği ve sonraki 4 takımın play-off oynayacağı bir lig oldu.

Akdeniz takımı Alte’yi ligin 32. haftasında 5 Temmuz Pazar günü Fatah Terim Stadı’nda ağırlayacak.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir