‘Dijital kariyer toplantıları’ düzenlendi – Haberler

'Dijital kariyer toplantıları' düzenlendi - Haberler

Öğrencileri ve şirketlerin üst düzey yöneticilerini dijital olarak buluşturan Kariyer Toplantılarını tamamlayan Kok Grubu, ilk kez Dijital Kariyer Toplantısı düzenledi.

Etkinlikte öğrencilere Coke şirketler grubunun başta olmak üzere insan kaynakları başta olmak üzere çeşitli departman yöneticileri eşlik etti.

Toplantıya katılan, enerji, otomotiv, turizm, gıda, perakende ve sağlık sektörleri de dahil olmak üzere 10’dan fazla sektörde 25’ten fazla Kok Grubu şirketi içeren öğrencilerin, Kok grubu şirketlerinin online staj ilanlarına başvurdukları söylenmiştir. idi.

Açıklamaya göre, Koç Holding İnsan Kaynakları Direktörü Özgür Burak Akkol’un açılış konuşmasıyla başlayan etkinlikte Koç Topluluğu şirketlerinin yöneticileri, öğrencilerin soru ve tartışmalarına cevap vermeleri için özel bir standda yer aldı.

Etkinlik sırasında devam eden canlı yayınlarda ve üst düzey yöneticilerle olan etkileşimlerde, daha önce Coke Group şirketlerinde çalışmış ve daha sonra canlı panel aracılığıyla tam zamanlı çalışmaya başlamış kişilerin deneyimleri Öğrencilerden aktarıldı.

You might like

About the Author: Muhammad

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir