Deutz, Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan 32 milyon liralık yatırım

Deutz, Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan 32 milyon liralık yatırım

Bakanlığın merkez binasında yapılan toplantıda, Dews için gençlik ve spor yatırımlarını kapsayan bir protokol imzalandı.

Bakan Kasapollu, bakanlık olarak yeni normalleşmeden sonra kesintisiz çalışmaya devam ettiklerini söyledi:

“Bugün, Dews. Bakanlık olarak, genel normalleşme sürecinden sonra adımlarımızı ileriye taşımak için protokollerimize geçen hafta başladık. Bir medeniyet bakanlığı olarak, bugün olduğu gibi hem insanlarımızı hem de doğamızı dört gözle bekliyoruz. Birlikte iyi bir protokole sahip olacağım. Umarım bu hem gençliğimize hem de yarın oyunumuzun noktasında yarın iyilik ve nimetler getirir. “

Salgın sürecinde bir ülke olarak dünya için örnek bir imaj sergilediğini belirten Bakan Kasapoulu, “Özellikle eğitimden ulaştırmaya, ekonomiden sanayiye kadar altyapımızı güçlü bir şekilde anlıyoruz. Ayrıca 18 yıl içinde ülkemizin sağlık altyapısını görme ve test etme fırsatı bulduk, ülkenin tüm çocukları için, gerekirse öğrenciler için bir ev olacağını kanıtladık. Biri Dews olan 80 bin vatandaşa ev sahipliği yaptı, 900 ila 10 bin kapasiteye ulaştık.Yalnızca yurtlarımız değil, aynı zamanda Dews’ta da spor tesislerimiz 12, şimdi 34. Umarım bugün Bu özellikleri yeni bir aşamaya taşıyacak. ”Kullanılan ifadeler.

Cumhurbaşkanlığı yönetişim sistemi nedeniyle kurumlar arasındaki işbirliğinin arttığını vurgulayan Kasapoallu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bu güzel tabloyu oluşturacağımız sinerji, yarının yıldızlarını bir araya getireceğiz. Deutz en güzel potansiyele sahip illerden biri. Başkanımızın da belirttiği gibi bugün Gençlik ve Spor Bakanlığı Bu nedenle, fiziksel faaliyetlerden kitaplara, kahve ve kültür sanat projelerine, yenilikçi fikirlere, çevreye duyarlılık ve hayvan haklarına kadar sivil toplum kuruluşlarımız için gönüllü kişisel gelişim için proje desteği istiyoruz. Toplum örgütlerimizin bugün itibariyle bu proje çağrısına katılacağından ve katkıda bulunacağımızdan eminiz.Bu anlamda Dews’daki değerli sivil toplum örgütlerimi bu çalışmaya katılmaya davet ediyorum. . “

Yorulmadan çalışmaya devam edeceklerini söyleyen Kaspaolu, “Başkanımızın vizyonu, güçlü liderliğimiz ve kurumlarımız arasında gerçekten güçlü işbirliği ile bu yatırımları her geçen gün artıracağız. Güvenimizi ve gücümüzü inşa edeceğiz Bizi hayatta tutacak. Yolumuz uzun, bu bir başlangıç. ” Bir adım daha ileri gitme felsefesi ile taşa taş dökmeye ve ter dökmeye devam edeceğiz. Protokolümüz çiğlerimiz ve ülkemiz için hayırlı olsun. “Değerlendirme bulundu.

Protokol kapsamında Dews Center ve Milimili, Akkakoka, Qunisseri, Golkaya ve Yizalka ilçelerine yapılacak yatırımlar:

– 1 düzenli sentetik çim futbol sahası

– 1 adet yarı olimpik yüzme havuzu inşaatı

– 5 gençlik merkezinin inşaatı

– 5 Cepli Gençlik Merkezi İnşaatı

– Bireysel sporlar için 5 cep spor salonu

– 1 tenis kortu inşaatı

Futbol sahası ve stadyumdan oluşan 2 spor tesisinin bakım ve onarımı, yatırımın alınması.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir