Denizlispor’dan Snazidar saldırısı

Denizlispor'dan Snazidar saldırısı

Uygun, Al Gharafa’da birlikte çalıştığı Katar Ligi ekibinin mezunu Sneijer’in koçluk eğitimi aldığını söyledi, “Snejider geleceği hakkında net bir karar vermedi. O iyi bir Galataray ve Oldukça popüler olan ekibi Real Madrid ve Inter’de antrenör olarak çalışmayı, koçluğu dört gözle bekliyor, eğitimine devam etti, Katar’da birlikte çalıştık. Yakınlarda bir yer var. Snegider ile bu konuda konuşuyoruz. “İstediğin zaman gelebilirsin” dedim.

Wesley Snejider’in iyi bir futbol birikimi ve tecrübesine sahip olduğunu söyleyen Bullent Uygun, “Sneijer futbol kariyeri boyunca İtalya’da Inter ile Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunu oynadı. İspanya’daki Real Madrid’de birkaç yıldız ismiyle oynadı. Türkiye’de Galatasarai ile birçok kupa başarısının başarısını söyledi.

Süper Lig’de bir koronavirüs salgını sonrasında 15 Haziran Pazartesi günü Demir Grubu Sivaspor’un konuğu olacağını hatırlatan kıdemli antrenör şöyle devam etti: “Uzun bir aradan sonra lige geri döneceğiz. Sezonun geri kalanında iddialıyız. “Bir grup futbolcum var. Kalan 8 oyuna girebilir ve Süper Lig’i başarılı bir konuma getirebiliriz. “

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir