Cumhurbaşkanı Mustafa Kenghiz, istifası Galatasaray’dan Haberler

Cumhurbaşkanı Mustafa Kenghiz, istifası Galatasaray'dan Haberler

Hubertark’tan Erhan Kan Adıgüzel’e çıkan haberlere göre; Süper Lig’in 28. haftasında, yönetim kanadında canlı bir gün geçiren Galatasarai, Gaziantep FK ile evde 3-3 berabere kaldı.

Geçen hafta basketbol branşında görevlerini bıraktıklarını açıklayan yönetici Aro managerzmandıracı ve semer Cansever, yönetiminde farklılıklar olduğunu gösterdi. Daha sonra halen yönetim kurulunda bulunan Aro mzmandıracı’nın açıklaması Cumhurbaşkanı Mustafa Kengiz’in görevi ele geçirmesine neden oldu. Başkan Cengiz’in bu sağlık sorunları döneminde yönetimden tartışmalar nedeniyle istifa etmesini istediği ortaya çıktı. Başkan’ın bu talebinin ardından Aro Özmandıracı’nın önümüzdeki günlerde yönetim kurulundan istifa edeceği belirtildi.

“Sanırım yapacaklar”

Kulüp içinde bilgisi olmadan herhangi bir karar alınmadığını ifade eden Başkan Kenghiz, basketbol şubesinden istifa eden yöneticilere de mesaj göndermeyi unutmadı. Cengiz Canmer Cansever’in yanı sıra istifasını istediği Erol mzmandıracı’ya dikkat çekti. Gerekli olanı yapacaklarına inanıyorum. “

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir