Çevresel dezenfeksiyon için yeni bor ürünü

Çevresel dezenfeksiyon için yeni bor ürünü

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatah Dönmez, yerli ve ulusal bor katkılı el dezenfektan borealının salgın sürecine yoğun ilgi gösterdiğini ve bugün yaklaşık 4,5 milyon satış yaptığını belirtti. Bakan Dönmez, “Boreal antibakteriyel ve antiviral özelliklere sahip bir üründür. Ellerimiz ve cildimiz çok hassastır ve tüketicilerden boreal cildin güvenliği konusunda olumlu geri bildirimler aldık.”

‘Öğrencilerin sınava girmesi için sonuçlar alın’

Önümüzdeki günlerde giriş sınavlarının yapılacağını hatırlatan Bakan Dönmez, el hijyeni testi alan öğrencilere boreal ağırlık mendillerinin dağıtılacağını söyledi. Bakan Dönmez, “Öğrencilerimizi yalnız bırakmamak için bu çalışma TheSYM’nin isteği üzerine başlatıldı. Ürün sınavdan önce üniversite adaylarına verilecek. Devam açısından bir üründür” Veteriner Mendillere “; Ellerimizi bu ürünle temizlediğimizde, elleri dezenfekte ediyoruz.”

Yeni ürünler

Çeşitli ürünler üzerinde de çalışmaların sürdüğünü belirten Bakan Dönmez, üzerinde çalışılan yeni ürünün bir prototipini göstererek, “Bu ürün sprey formatında olacak. Aynı zamanda bir üründür. Bunu kullanabilecekler. ”Bakan Dönmez, Ar-Ge’nin tamamlamadığı başka bir çalışma olduğunu ve hem Ulusal Bor Araştırma Enstitümüzün hem de AT Madden’in çevre dezenfeksiyonu ile ilgili bor katkılı ürünler üzerinde birlikte çalıştığını söyledi. yapıyorlar.

You might like

About the Author: Muhammad

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir