Çaykur Rizespor sözcüsü Bakır: Oğulcan arkadaşlarını terk edip kaçıyor

Çaykur Rizespor sözcüsü Bakır: Oğulcan arkadaşlarını terk edip kaçıyor

Bekir, profesyonellerin hataları nedeniyle kulübün maddi olarak zarar gördüğünü ve Ooulken canağlayan’ı takımdan terk etmenin zor olduğunu söyledi.

Özellikle Hikmat Karaman döneminde transferlerle ilgili sorunları olduğunu belirten Bekir, “Kuvec, Jnster ve nihayet O ल lkein ğağlayan oldu. Ojulken layağlayan savaşın ön cephesinden ayrıldı ve bu koşullar altında hayatta kaldı. Oulcain cephede kavgadan kaçtı, ancak ligde altı hafta kaldığını, pozisyonunda başka seçeneği olmadığını, oyununa ihtiyaç duyduğunu, mülkiyeti kaybetmeyeceğini biliyordu.

5 yıl önce Oğulcan için 1,5 milyon avro ödediğini belirten Bekir, “Parasını kazandı ve hizmet aldı. Altı maç daha bekleseydi taraftarlar ona destek olacaktı. Ve ligde “Ön planda olacağım” diyerek kaldı. “Yalnız kaldı. Oğulcan’ın fesih seçeneği ile bir bağlantısı yok. Konuştu.

Hassan Yavuz Baqir, Vedat Murek ve Oulcan yöneticilerinin aynı olduğunu ve benzer sorunları olduğunu ve Oulken’in sözleşmesinde bir eksiklik varsa, yönetimin bunu yapan insanları değerlendireceğini söyledi.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir