Bülent Uygun: Oradan rakamlarla geri dönmek istiyoruz

Bülent Uygun: Oradan rakamlarla geri dönmek istiyoruz

Süper Lig takımlarından biri olan Yüksel Denizlispor, teknik direktör Bülent Uygun, Coronara’nın patlak vermesinin ardından 15 Haziran Pazartesi günü Demir Grubu Sivaspor ile oynayacağı ilk maçtan önce bir açıklama yaptı. Haluk Uluayo tesislerindeki basın mensuplarıyla konuşan deneyimli teknik kişi, “Spor anlayışımızı, felsefemizi ve kişisel yeteneklerimizi futbol adına sergileyeceğiz.

Süper Lig’e verilen üç aylık periyotta herkesin futbol için özlem duyduğu koronovirüs salgını nedeniyle, Bülent Uygun, “Oyuncuların kas, bağ ve doku yaralanmaları yaşayabileceğini umuyoruz.” Süreç en az kayıpla gerçekleşecek. “Bu dönemi Türk futbolu adına herhangi bir aksilik, sorun veya yaralanma olmadan geçirmeyi umuyorum”.

‘Sınavımız sona erecek’

Ligdeki bir sonraki maçların çok tartışmalı olacağını söyleyen Bülent Uygun, “Şampiyonada oynayan Sivaspor’a karşı oynayacağız. Bazı sakatlıkları var. Bizi terk eden futbolcular da var. Sivaspor’da elimizden geleni yapacağız. İyi bir futbol performansına sahip olacağımıza inanıyorum. Türkiye’de iyi bir çıkış yaptığımız Süper Lig daha fazlasını getireceğiz. “

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir