Bu LG Kulak İçi Kulaklık Mikropları Temizler! Haberler

Bu LG Kulak İçi Kulaklık Mikropları Temizler! Haberler

Güney Koreli teknoloji şirketi LG Electronics (LG), İngiltere merkezli Meridian Audio ile ömür boyu ses deneyimi sağlayan iki yeni LG Tone Free Kablosuz Kulak İçi Kulaklık (HBS-FN6 ve HBS-FN4) piyasaya sürüyor.

LG HBS-FN6, ilk kez LG tarafından piyasaya sürülen, şarj edildiğinde bakteri ve mikropları kulakiçi kulaklıklardan temizleyen bir UVnano kılıfına sahiptir. Yeni Chanel tipi tasarıma daha kolay uyan kulaklarda mat siyah ve parlak beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği vardır.

LG’nin yeni kulaklıkları, Meridian’ın 25 yıllık deneyiminin bir ürünü olan dijital sinyal işleme ile güçlendirilmiş HSP (Kulaklık Özel İşleme) teknolojisine sahiptir. Meridian tarafından geliştirilen bu teknoloji, gerçek hoparlörleri dinleme deneyimini taklit ederek kullanıcılara eski bir net ton kazandırıyor.

Her iki ücretsiz model de Meridian tarafından geliştirilen optimize edilmiş EQ ses ayarlarına sahiptir: vokal performansında daha fazla netlik için tiz artışı ve daha geniş alan hissi için etkileyici bas kuvvetlendirme. Kulaklıklardaki “Ortam Sesi Modu” kullanıcıların bir düğmeye basarak etraflarında olup bitenleri duymasını sağlar.

Şarj Aleti ve Sıhhi Kutu…

LG TONE Free’in HBS-FN6 modeli, sığınak depolama, şarj etme ve gelişmiş hijyen için LG’nin yenilikçi UVnano şarj kutusuyla birlikte satılmaktadır. Kulaklıklı mikrofon setinin kompakt şarj kutusu, 5 dakikalık şarjın ardından 1 saate kadar kullanır. Her iki model de tamamen şarj edildiğinde 6 saat kullanım sunar. UVnano şarj kutusu 3 tam şarj sağlar ve bu süreyi 18 saate uzatır.

LG’nin yaptığı açıklamada, çalışmaların kulak içi kulaklıkların mutfak kesme tahtalarından daha fazla bakteri barındırabileceğini ve potansiyel kulak enfeksiyonlarına neden olabileceğini gösterdiğini, Yeni kulaklığın hijyen tesisi hakkında aşağıdaki bilgiler verildi:

“LG’nin dahili ultraviyole ışığı kullanan ince şarj kutusu, E. coli ve S. aureus’un yüzde 99,9’unu toksik olmayan, hipoalerjenik silikon kulak jeli ve içi ile temizleyerek dinleyicilerin kulaklarını daha sağlıklı hale getiriyor Olmak. “

ABD’de bize satılacak

Yeni LG Tone Free’nin her iki modeli de egzersiz yaparken su, yağmur ve ter sıçramasına karşı korumak için IPX4 dereceli dayanıklılığa sahiptir. Hem HBS-FN6 hem de HBS-FN4, bağlı akıllı telefonlarda Google Assistant veya Siri’ye kolay ses erişimi için sesli komutlara sahiptir.

Her kulaklıktaki sezgisel dokunma komutları, işitenin telefona erişmeden önce ses seviyesini, duraklatmayı, atlamayı ve müziği kontrol etmesini sağlar.

Her iki LG Tone Free modeli de Avrupa ve Amerika pazarlarında satışa sunulacak ve önümüzdeki aylardan itibaren diğer bölgelerde satışa sunulacak.

ana Özellikler

Kulaklık boyutu: 16,1 x 32,77 x 25,0 mm

Şarj kutusu boyutu: 54,6 x 54,6 x 27,5 mm

Pil Kapasitesi: Kulaklık 55mAh x 2, kutu 390mAh

Hızlı şarj süresi: her 1 saat için 5 dakika

Pil Ömrü: Konuşma 5 Saat6 saat gibi, Kulaklık + kutu 18 saat

Bağlantı: Bluetooth 5.0 (tek çift)

Konuşmacı: 2 katmanlı dinamik

Mikrofon: 2 çıkış

Uyumluluk: Android / iOS

Bluetooth Ses Kod Çözücü: SBC / AAC

Renk: Şık Siyah / Modern Beyaz

You might like

About the Author: Ceyden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir