“Bu bizim için iyi bir kazançtı”

"Bu bizim için iyi bir kazançtı"

Kasımpaşa teknik direktörü Fuat mp Pa, hafta sonu oynanan maçların sonuçlarından sonra bugünkü maçın öneminin daha da arttığını söyledi.

Daha düşük rütbeli takımların geri kalan haftalarda buluşacağı göz önüne alındığında, ” dedi Papa, ” günü kazanan takım faydalı olacaktır. Bu bakımdan, bugünkü toplantı gerçekten önemliydi. Dedi.

Genglerbiraeli’nin kanatlarda etkili olmaya çalışan bir takım olduğuna dikkat çeken Fuat, Pa’nın şunları söyledi:

“Kanatları merkezden alıp pozisyon üretmeye çalıştık. Biz de yaptık. Doğru zamanda devam ettik. Altın sonra çok net bir pozisyonumuz vardı, ama maalesef onları değerlendiremedik. Son kez. İşimizi başımız belaya sokana kadar. “

Capa son 7 maçta iyi bir takım koruduklarında ısrar etti, “Oyuncularımı tebrik ediyorum. Bu bizim için iyi bir sonuç. Kalan 5 maçımız var. İlk 5’te 3’ümüz var. 6’da takımlara karşı oynayacak. Kasımpaşa’nın gelecek sezonla ilgili hedefini belirleyeceğiz, bu maçlardaki eksikliklere paralel olarak önümüzdeki sezonu yavaşça planlamaya başlayacağımızı düşünüyorum. “İfade.

Önümüzdeki dönemde eski takımı Genclearbirali’ye en iyisini dileyen Fuat Papa, “Maçtan önce duygularımızı bir kenara bıraksak da, bu süreden sonra saygı ve Gençlerbilli’ye çok seviniriz. Devam ediyor Kalacak. “Dedi.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir