Beşiktaş’tan ‘seni bırakmıyorum’ kampanyası

Beşiktaş'tan 'seni bırakmıyorum' kampanyası

Beşiktaş ‘Gitmene izin vermiyorum’ kampanyasını başlattı. Kampanyanın detayları Cumhurbaşkanı Ahmet Noor Arı ve yetkililerin katılımıyla düzenlediği basın toplantısında açıklandı.

Ahmet Noor İEBİ: Bir vakamız var

BASICTAS Başkanı Ahmet Noor Ibbi’nin yorumu

“Bu kampanya Beşiktaş’ı büyük ölçüde destekleyecek. Milyonlarca hayranımız bizi destekleyecek. Beşiktaş’ın en önemli spor etkinliklerinden biri olan futbol takımı ve seyircisi imkansız hale geldi. Tarafsız oynayacağımız 8 oyunumuz var. Herkes kadar hırslıyız, 8 maç kazanmak için yere düşeceğiz.

Bu, Besikatta topluluğu tarafından oluşturulan ve hayranlarımızın beni her sokakta görmesi ve ‘bağış kampanyası istiyoruz, bizim hakkımız’ diyerek ısrarla bir bağış kampanyası. Bu kampanyanın Beşiktaş için çok yararlı olacağına inanıyorum. Bağış kampanyasını desteklemek bu dönemde önemli olacak, temellerimizin geleceğini yaratacak ve şeffaf bir sistem kuracak. BASICTAS’a verdiğiniz her paranın sitede harcanacağını ve geleceği kurmak için kullanılacağına söz veriyorum. BASICTAS taraftarlarının desteğine ihtiyacımız var. Miktardan ziyade katılım sayısını artırmak bize moral verecektir. Bir kuruş vermemiz de önemlidir. Onlardan bu kampanyayı desteklemelerini istiyorum, böylece aile ekonomisi bir aksilik yaşamaz. Her kuruşuna dikkat edeceğiz.

BASICTAS taraftarlarının yanı sıra işadamlarının ve kadınların desteğine ihtiyacımız var. Bu isimleri görkemli bir şekilde onurlandırılan temelliğin sayfalarına yazacağız.

Bir vakamız var. Bu mesele bitene kadar buradan ayrılmayacağız. Bu mesele Besikatta’nın özgürlüğünün korunması ile ilgilidir. Bu davanızın en önemli kısmı. Bu Beşiktaş’ı evrensel bir kulübe dönüştürme örneğidir. Modern bir kulüp olmalı.

Duyguların meydana geldiği yerde, kelimeler anlamlı değildir. Bir yardım kampanyası bir duygu topu anlamına gelir. Beşiktaş’ın Türk oyununa ailenin ne kadar büyük olduğunu göstereceğini söylemek istiyorum. ‘Seni bırakmayacağım, temel değilim, seni bırakmayacağım.’

Bu şeylerden kimin uzaklaştığını bilmiyoruz. 15-20 milyon hayranımız var, biliyoruz. SMS ve iş adamları verileri belirleyen faktörler olacaktır. Hedefimiz, 15-20 milyon hayranın bir kez SMS göndermesi.

Herkesin kalbi kadar. İşadamlarımıza “Biz buradayız, neredesiniz?” Telefonda mizahi bir şekilde konuştum. Yatırımcılarımız çok etkilidir. Çok teşekkür ederim.

Yüksek sözleşme oyuncularımızdan BASICTAS gelir ve giderleri kadar bizimle kalmasını isteyeceğiz. Ancak onlardan kurban etmelerini isteyeceğiz. Soğuk değiller, ama orada hiçbir şey yapmadılar. Sıcak görüşmeler şimdi moralimizi artırdı.

Beikiktaş büyük bir çınar ağacı. Herkes nasıl kalkacağını görecek. Bu parayla özüne dönmeye başlayacağız. Eski ya da yeni bir yönetici diye bir şey yoktur. Hepsi Beşiktaşlı. Bu kampanya tüm Beşiktaş halkına açık.

1 sms, 20 lira. ‘Seni terk etmeyeceğim’ diyerek gönderecekler. Bu kampanyada herkes Beşiktaş’ın yardım etme hakkı olduğunu söylemek istiyor.

“Duygusal ve yasa dışı bir kampanya”

Karşılığında hiçbir şey vermeyeceğiz. Ancak, bazı pazarlama odaklı projeler olacak. Duygusal bir kampanya. Para yok. Topluluğun sonuna kadar yardım etmenin yolunu açtık.

Beşiktaş’ın ‘Gitmene izin vermiyorum’ diyen 20 milyon hayranı var. umarım Beşiktaş’ta 20 TL bulamayan hayranları da var. 1 lira ve 1000 lira için aynıdır. SMS göndermeyenler 20’den fazla SMS gönderenlere katkıda bulunabilir. Hayranlarıma zarar vermek istemiyorum. Besikatta’ya olan sevgisinden dolayı, hiç kimse aile bütçesini dağıtarak yardım etmemelidir.

Herkes diyor ki: ‘Başkan, her zaman eski hakkında konuşuyorsun.’ Yaşlıların unutulmasını istemiyorum. Geçmişi kapatırsanız, gelenler parayı boşa harcar. Beşiktaş halkı yoksul yönetimi ve boşa harcanan parayı unutmayacak. Her zaman konuşacağım

Bir vakamız var. Bağımsız Temel! UEFA’nın onlardan taviz vermesi iyi değildir. Dikkate almadığımız bu kampanyayı özüne dönmek için başlattık. Kağıt üzerinde 300 milyon TL dediği gibi, UEFA’nın kapısına gidip bir çözüm bulacağız.

Beşiktaş halkı UEFA-FFP hakkında rahatsız hissetmiyor. Sorunlar devam edecek. Hiç kimseyi kabul etmezsek, Beşiktaş neden kampanya yapar? Bizi devam ettirmek için Beşiktaş’ın durumunu bir süre açıklamaya devam edeceğiz.

İnek koruması ve kantor ile ilgili soruların cevapları

Kampanyaya bugün başladık. Kampanyaya da katılırlarsa çok mutlu oluruz. Her futbolcu 8 maç kazanmak zorunda olduklarını söyledi. Onların kafasının karışmasını istemediler. Transfer konusu 8 haftadan önce tartışılmayacaktır. Boş kağıda imzalayıp bağış yaptıklarını kabul ediyoruz. Emek verdiler ve emeklerini ödedik.

Bu bağış için kampanya yürütenlere bu stadyumda altın harflerle yazacağız. Bu işi burada yapıyorum. “

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir