Beşiktaş’ta saraya yeni aday

Beşiktaş'ta saraya yeni aday

Yerli ve yabancı birçok kaleci adayı ile temas halinde olan siyah-beyaz insanlar da Ersin ve Utku’nun 7 maç performansını izleyecekler.

Ekibin ekonomik durumu nedeniyle, bir referans ödemeyi düşünmeyen transfer personeli, tamamen boşa gidecek veya daha ucuz bir fiyata kiralanabilecek kalecilerin dikkatini çekti.

PSV’den Jeroen Zoit, 1 sezon daha sözleşmesi olan Hollandalı kaleci için hala bir kiralama seçeneğine sahip. Erdal Torunoureillery’nin kişisel olarak ilgilendiği bu transferde, Zoet’in PSV’deki ilk kaleci sayılmadığı ve geçen sezon için işe alındığı göz önüne alındığında, Beşiktaş’ın eli sıkılaşıyor.

Öte yandan, Toulies ile sözleşmesini yenilemeyen Hırvat kaleci Kalinik’e tekliflerini sunan siyahlar ve beyazlar, bu yerli kaleci adaylarından referanslar ödedikleri için şimdi terk edildi Düşündükleri kişilerle buluşacak.

Yeni numara STANISLAV Kritik olabilir

Bu arada Beşiktaş’ın kaleci adaylarına yeni bir ek eklendi.

Rus takım Krasnadar ile sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan Stanislav Kritsyuk, Beşiktaş’ın radarına girdi.

30 yıllık tecrübeli kaleciye yaklaşan siyah beyazların son zamanlarda müzakerelerde önemli ilerlemeler kaydettiği ortaya çıktı.

Her transfer döneminde, aynı pozisyondan birkaç oyuncu ile anlaşan ve nihai kararı teknik direktöre bırakan yönetim, Stanislav Kryusyuk ile tam bir anlaşmaya varırsa, yönetmen Sergeen Yalkin tarafından onaylanır. İçin sunulacak

Rusya’da futbola başlayan Kritsyuk, 2014 yılında Braga, Portekiz’e transfer edildi. Rus kaleci 7 maç oynadı ve bu sezon 8 gol attı.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir