Beşiktaş ve Galatasaray Metiscan Sisi

Beşiktaş ve Galatasaray Metiscan Sisi

Türkiye Futbol Federasyonu kararına göre TFF 2. Kastamonuspor’un alacağı lig play-off’u oynayacak, çok mutlu hissetti. Ayrıca sağ kanat oyuncusu Metincan Cici’nin Beşiktaş ve Galatasarai play-off maçlarında bir aday olduğu ortaya çıktı. TFF 2’de oynanan 28 maçta 53 puan alan Kırmızı-Siyah takım, sezon 19 Mart’ta askıya alınana kadar Lig Kırmızı Grubu’nda üçüncü oldu. Sarayında 16 galibiyet, 5 beraberlik ve 7 mağlubiyet, 49 gol ve 21 gol gören Kastamonuspor. Haziran başından bu yana faaliyet gösteren Kastamonuspor, 20-28 Temmuz tarihleri ​​arasında tek maç eleme yöntemine göre Antalya’da oynanacak play-off’ların ilk maçında dördüncü sırada Tuzlaspor ile karşılaşacak.

Galatasarai ve Besikatta’nın 20-28 Temmuz tarihleri ​​arasında Antalya’da oynanacak ikinci lig play-off maçlarında Metinkin Sissi’yi izlemek için gözlemci gönderecekleri açıklandı. Sağ kanat Metinican Sissi bu sezon 14 gol attı ve 27 maçta 7 gol attı.

Ehmet Yildiram: Uzun zaman önce çalıştık, bu yıl kazanmak istiyoruz

Hedefinin takımın adını TFF 1 liginde basmak ve Kastamonu’ya çifte bir ziyafet vermek olduğunu belirten Kastamonusoper teknik direktörü Ahmet Yıldız, “Öncelikle karar için federasyona teşekkür ediyoruz. Çünkü düşünüyorum. Sezonun başından itibaren oyuncular, yönetim ve taraftarlar için savaşmaya değer, sezonun başında kurulan takım bir sonbahar takımı değildi, en azından oyuncuların çabaları boşa gitmedi ve sonuç olarak play-off oynama kararı doğru bir karar oldu. Karar orada, en azından lige üçüncü sırayı verdik, ben de hak ettiğimizi düşünüyorum, bu yüzden federasyona çok teşekkür ediyorum, gecikmesine rağmen, istediğimiz şey çıktı, harikaydık. Bir şekilde hazırlanmak ve elemelerde finale çıkmak istiyorum Finallerde, hak ettiği kupayı geçen sene kaçırdığı şehre getirmek istiyoruz. İyi ailelerimiz, iyi bir takım olduk, iyi bir dostluğumuz var, umarım bu 3 maçı en iyi şekilde oynamak isteriz ve 28 tanesi Bardağı alın ve Kastamonu halkına çifte şölen verin. Bu yüzden tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ligdeki tüm kulüpler, özellikle spor yazarları ve spor yorumcuları aşağıdakilerden bahsediyor. Altyapı önemli sayılmaz. Alt ligler, oyuncuların altyapıda en iyi şekilde yararlanabilecekleri yerlerdir. Bunlar 2. ve 3. liglerdir. Eğer alt liglere önem vermek istiyorsanız, bu liglere de önem vermelisiniz. Çünkü genç oyuncuların burada oynama şansı daha fazla. Buldukları için, üst ligde oynamak daha rahat olabilirler. Yani en azından bu Federasyon kulüplerinin gelirlerini artırmaları için bir teşvik olabilir. Bence bu yönü desteklemeliler ”dedi.

METNCAN CİCİ: PLAY-OFF MAÇLARI ABD İÇİN VİTRİN MAÇLARI

GMG Kastamonuspor’un başarılı sağ oyuncusu Metinian Sisi, “Her şeyden önce, Federasyonun son kararı bizi mutlu etti. Çünkü sezonun başından beri çok çalışıyoruz. Çok çaba sarf ediyoruz. Çok çalışıyoruz İlerleme kararı bizi çok mutlu etti. ” Bir aile olduk. Bu ekip çok sınırlı beklentilerle kuruldu. Çok yüksek hedefler yoktu. Ama çok çalıştık. Hedefimizi sonuçlandırmak istiyoruz. Çalışmalarımız devam ediyor. Son 3 maçımız var. Elimizden gelenin en iyisini hazırlamak ve elimizden gelenin en iyisini yapmak istiyoruz. Herkesin hayalleri ve hedefleri vardır. Genç oyuncularımız var. Play-off maçları bizim için vitrin maçlarıdır. Birçok oyuncu görmeye gelecek. Genç oyuncularımızı görmeye gelecekler. Bunun Türk futbolunun gelişmesi için iyi bir fırsat olacağını düşünüyorum. Ekibimize güveniyoruz. Kupayı bu şehre getirmek istiyoruz. Biz evde kaybetti ama yolda çok iyi hazırlanmış ve ga biz Lipt için geldi. Kampta harika bir iş çıkardık. Kendimizden emindik. Halen çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yarışmacılar güçlü olabilir, ama kendimize inanıyoruz. “

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir