Beşiktaş ve federasyonlardan “Geçmiş olsun” mesajı

Beşiktaş ve federasyonlardan "Geçmiş olsun" mesajı

Beşiktaş’taki 2 futbolcunun Kovid-19 Testi yarın ifttifak Holding Konyaspor tarafından Süper Lig’de yapılacak. Birçok federasyon ve kulüp de Siyah Beyaz takım için mesajlar yayınladı.

Bazı mesajlar aşağıdaki gibidir:

Türkiye federasyonu federasyonu

“Kontroller sonucunda Kovid-19 testleri olumlu ve Beşiktaş Kulübünden oyuncularla Beşiktaş topluluğuna geçmek istiyoruz ve sağlıklarını mümkün olan en kısa sürede geri kazanacaklarını umuyoruz.”

Türkiye merkezli Federasyon

“Besikatta futbol takımında pişmanlıkla iki futbolcunun Kovid-19 testlerinin pozitif olduğunu öğrendik. Beşiktaş kulübüne ve testi geçen sporculara tamamen diliyoruz.”

Fenerbash:

“Oyuncularımızı Kovid-19 testi pozitif olan Beşiktaş Kulübü’nden 2 oyuncuya aktarmak istiyoruz ve sağlıklarını mümkün olan en kısa sürede geri kazanmayı umuyoruz. Mümkün olan en kısa sürede kurtarın. . “

YTTASFAK HOLDİNG KONYASPOR:

“COVID – 19 testi için pozitif olan oyunculara diliyoruz ve sağlıklarını en kısa zamanda geri kazanmayı umuyoruz. Güzel Beşiktaş.”

Trabzonspar:

“COVID-19 denemeleri sonucunda dileklerimizi olumlu vakaların olduğu Beikiktaş topluluğuna taşıyoruz ve futbolcuların kısa sürede sağlıklı olmasını umuyoruz. Birlikte başaracağız.”

Galatasaray:

Diyerek şöyle devam etti: “Pozitif koronovirüs testleri yapan Beşiktaş futbolcularına dileklerimizi veriyoruz ve sağlıklarını mümkün olan en kısa sürede yeniden kazanmak istiyoruz.”

BTCTURK YENİ MALATYASPOR

“Kovid-19 testi için olumlu olan Beşiktaş futbolcularına dileklerimizi veriyoruz ve mümkün olan en kısa sürede sağlıklı olmalarını diliyoruz.”

FRAPORT TAV ANTALYASPOR

“Oyuncularımızın, pozitif Kovid-19 testlerine sahip BASICTAS’tan iki oyuncu geçmelerini istiyoruz ve sağlıklarını yeniden kazanmayı umuyoruz.”

AYTEMİZ ALANYASPOR

“Beşiktaş topluluğuna yönelik dileklerimizi Kovid-19 testleri olumlu olan Beşiktaş Kulübü futbolcularıyla ifade ediyoruz ve sağlıklarını mümkün olan en kısa sürede yeniden kazanmayı umuyoruz.”

Demir Grubu SİVASSPOR

Diyerek şöyle devam etti: “Olumlu bir Kovid-19 testine sahip olan Besikatta futbolcularına yönelik dileklerimizi dile getiriyoruz ve sağlıklarını mümkün olan en kısa sürede geri kazanmalarını diliyoruz.”

Genslerburgligi

Diyerek şöyle devam etti: “Olumlu bir Kovid-19 testine sahip iki BASICTAS futbol oyuncusunu geçmek ve mümkün olan en kısa sürede sağlıklı olmalarını diliyoruz.”

Yucatel Denzel

“Oyuncularımızı pozitif Kovid-19 testlerine sahip olan ve mümkün olan en kısa sürede sağlık isteyen BasicTab kulüp oyuncularına geçirmek istiyoruz.”

GAZ GAANTEP FK

Diyerek şöyle devam etti: “Kovid-19 testi ile olumlu bir sonuç veren iki futbolcu ve Besikatta topluluğu için dileklerimizi ifade etmek istiyoruz ve sağlıklarını en kısa zamanda geri kazanmayı umuyoruz.”

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir