Beşiktaş Maç Yayını CANLI! Denizlispor Beşiktaş ne kadar eşleşiyor?

Beşiktaş Maç Yayını CANLI! Denizlispor Beşiktaş ne kadar eşleşiyor?

Süper Lig’in 28. haftasında Beşiktaş Yucatel Denizlispor’da konuk olacak. Siyah ve Beyaz takım, yeni bir koronavirüs türü nedeniyle 3 ay boyunca kesilen ligin 27. haftasında düzenlenen Fraport TAV Antalyaspor’a 2-1 yenildi. Ligde 13 galibiyet, 5 beraberlik ve 9 yenilgiye sahip Beşiktaş 44 puanla beşinci sırada yer alıyor. Geçen hafta Demir Grubu Sivaspor’a 1-0 yenilen Yucatel Denizlispor, 8 galibiyet, 7 beraberlik, 12 mağlubiyet ve 31 puanla 11. sırada.

DENZLŞSPOR – BEŞİKTAİ

STAT: Denizli Atatürk Stadyumu
bakınız: Mat Kalkavan
Bu saat: 21:00
Yayın: Oyun 1

BeşiktaşErsin, Gökhan, Roko, Ruiz, Ridwan, Eleni, Atiba, Mantık, Lens, N’Coudou, Burak
Mağaza: Utku, Umut, Güven, Boyd, Erdoğan, Nekeep, Kartal, Kanner, Diabi
teknolojiYönetmen: Sergeen Yalkin

Gemide 7 oyuncu

Beşiktaş’ta 7 futbolcu sarı kart cezası limitinde. Atiba Hutchinson, Caner Erkin, Georges-Kevin N’Cowdoo, Umut Nayyar, Tyler Boyd, Muhammad Elneny ve Jermaine Lens, maçta sarı kart görürlerse ifififak tutan 29. haftada servis alamayacaklar.

Ekran SAID

Siyah Beyaz takımında engelli Domgoz Vida’nın maça katılması beklenmiyor. Beşiktaş’ın Fraport TAV Antalyaspor ile yaptığı maçta Edima, Vida’nın sağ uyluğunun iç kasında yaralandı.

40. Uygulama

28 Ağustos 1983’te Ali, Sami Yen Stadı’nda başladı ve iki takım arasındaki yarışmada 3–1 Besikatta üstünlüğü ile tamamlandı, Siyah Beyaz takım 27, Yeşil ve Siyah takım 4 kazandı. , Ve 8 maç berabere bitti. Denizlispor 34, Beşiktaş toplam 67 gol attı. Beşiktaş, 1-0. Sezonun ilk yarısında İstanbul’da kazandı.

DENZLCHSPOR 12 oy kazanır

Denizlispor, Beşiktaş’ı ligin 12 maçında yenemez. Süper Lig’de, Beşiktaş’a karşı Yeşil-Siyahlar önümüzdeki 12 yarışmada 3 puana ulaşamadı ve önceki 9 randevuyu kaybetti ve 2004-2005 sezonunda Denizli’de oynanan bir maçta sonuncuyu kazandı. Müsabakanın son 12 maçında Bezikat 11 kez kazandı, bir maç berabere bitiyor.

DENCHZLİ Malzemeler

Beşiktaş, Denizli’deki maçlarda genel galibiyetine devam etti. Denizli’de 18 maçın 11’inde Siyah ve Beyaz kazandı, 3 kez kaybetti, 4 kez berabere kaldı. Denizli’de siyahlar ve beyazlar, 33 golle 17 golle yeşil-siyahlarla yanıt verdi. İki takım en son 2009-2010 sezonunda Denizli’de bir araya geldi ve kazananlar 1-0 sayı atan konuk Beşiktaş’dı.

Öte yandan, 2006-2007 sezonunda Denizli’de iki takım arasındaki maç ev sahibi takımın cezası nedeniyle tozmir’de oynandı ve Beşiktaş 2-0 kazandı.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir