Beşiktaş Kulübü’nden “Bırakmanıza İzin Vermiyorum” bağış kampanyası

Beşiktaş Kulübü'nden "Bırakmanıza İzin Vermiyorum" bağış kampanyası

Vodafone Park’ta düzenlenen basın toplantısında Başkan B.’ye bağış kampanyasının “Gitmesine İzin Vermiyorum” adını verdiğini söyledi ve “Hayır kampanyasında ekonomik olduğu için bir gecikme olduğunu biliyoruz. Herkes Beşiktaş’ın zor durumda olduğunu biliyor, bu kampanyanın Beşiktaş’la büyük destek alacağına inanıyoruz, bu kampanyanın büyük destek alacağına inanıyoruz, bu destekle zor zamanların üstesinden geleceğiz … Bu bağış kampanyasının geliri vizyonumuza girecek, şeffaf olmaya dayalı bir sistem kuracak, Beşiktaş’ımızın geleceğini belirleyecek. İdeallerimizi destekleyecek. ”Kullanılan ifadeler.

“Katılım sayısı daha fazla olacak”

Siyah ve beyaz hayranların manevi desteğe de ihtiyaç duyduklarını vurgulayan Çebi, “Her kuruşun sitede, kendim ve yönetim kurulunda harcanacağına söz veriyorum. Her türlü programı planlıyoruz “Beşiktaş taraftarlarının maddi ve manevi desteğine ihtiyacı var. Daha fazla ilham verecek. Ayrıca Beşiktaş’ı yaparken her kuruşa dikkat edeceğimizi duyurduk. Hayranlardan bizi desteklemekten çekinmelerini istiyorum.” dedi.

Kulüpte son 10 yılın inceleme sürecine atıfta bulunan B, “10 yıllık özel denetim çalışmalarımız var, devam ediyor.

“Ağ genişletildi”

Besikatta’nın iş adamlarının desteğine ihtiyacı olduğunu belirten Ahmat Noor Ibi, “Agas dokunulmaz. Onlardan bizi desteklemelerini isteyeceğiz. Kimseyi zorlama niyetinde değiliz.” Beşiktaş’ın şerefine Beşiktaş’ın asistanlarına yazacağımızı belirtmek isterim. Msgstr “Kullanılan ifade.

Uzun vadeli kalıcı bir bina inşa etmek istediklerini gösteriyor, “Bu amaçla bağışlara ihtiyacımız var. Birlik ve dayanışma hepimizin içinde bulunduğu bir süreç. Tüm bu oyunu halka gösterme şansı Bu başarılacak. Hiçbir şey başaramayacak. Tereddütümüz yok. Manevi destek BASICTAS’ı birlikte patlatacağımızı beyan etmek istiyorum. “Dedi.

Beşiktaş’ın özgürlüğünü korumak için savaşıyorlar, iebi, “Bir vakamız var. Bu dava buradan sonuna kadar devam edecek. Beşiktaş’ın özgürlüğünü koruma mücadelemiz devam edecek. Bu durumda, Beşiktaş değerine sahip evrensel bir kulübün oluşturulması da bir başka süreklilik.Bu şeffaf, dürüst bir yönetim yaklaşımıdır Beşiktaş’ta şeffaf ve hesap verebilir bir yönetim yaklaşımı kurmayı planlıyoruz. Yapmayın. ”Bulunan değerlendirme.

“BEŞİKTAŞ kampanyamın geleceğini BEŞİKTAŞ ile inşa edeceğimiz konusunda sizi bırakmayacağım”

Siyah ve beyaz topluluğa seslendi, iebi şunları söyledi:

“Beşiktaş’ın temel değerlerine dönersek, sizden geleceği kaybetmek için kampanyanın destekçilerini desteklemenizi rica ediyorum. Taraftarların yanı sıra, topluluğun kendine ait başka bir insanı olmayacak. Biz bunu işimizde başaracağız. Hayranlarımız. O olmadan toplumla bir araya gelerek bu davayı kazanamayız Beşiktaş bugün uçmak için bir dönüm noktası olarak kabul ediyoruz, bize inanmanızı ve geleceğin daha iyi olacağını bilmenizi istiyorum. Seni inşa etmeyeceğim, Beşiktaş’ın kampanyası ile Beşiktaş’ın geleceğini inşa edeceğiz.

Kampanyadan elde edilen gelirle Beşiktaş’ın geleceğini kuracaklarını belirten Çebi, “Beşiktaş’ın gelir ve giderlerine eşit ve ödünç alınmayacak bir süreç planlıyoruz. Mutlu oluyor. “dedi.

Kampanyayı yalnızca finansal olarak değerlendirmediğini belirten B, “BASICTAS halkı arasında ayrı bir kayıt dışılık yok, birlik yok. Bu kampanyayı finansal olarak görmüyorum. Başı bulamıyor. Kocası büyük bir uçak Beşiktaş. Keşif sonunda hepimiz Türkiye’ye yakın olacağız. Kurtarılacağız. ”Kullanılan ifadeler.

Kampanyanın duygusal bir temeli olduğunu belirten Çebi, “SMS 20 lira olacak. Kampanya karşılığında hiçbir şey vermeyeceğimiz bir kampanya çünkü herkes” Yardım ediyoruz Beşiktaş’ın hakkıdır. “Bu kampanya duygusal bir kampanya olmalı. Paraları yok. Beşiktaşlılar da haklarını kullanma hakkımızı kullanmak istiyorlar.” Dedi.

Financial, Fair Play (Ffpi) hakkında daha fazla fikir sahibi olduklarında, FPebi’nin “bağımsız Beşiktaşlarımıza yakın bir konu olduğunu söyledi. UEFA’ya gidin. Neyin iyi olmadığını kabul etmeliyiz. Yarın Biz UEFA’ya gitmek için hesap vermek zorunda kalmamak için bu kampanyayı başlatıyoruz. FFP adına ödeme yapmamız gerektiğini biliyoruz. ‘Tarih kontrol ediyor’ diyen insanlar onlara söylemeliyiz Kabul ettiğimi varsaymak için tekrar UEFA’ya gideceğiz. Bir değil, gidebiliriz. “Değerlendirme bulundu.

Çebi şunları söyledi:

“Charter birçok şeyi engelleyebilir, ancak herkes hakkı olduğu gibi yönetilir. Beşiktaş Kongre üyeleri Beyktik’e dikkat etmelidir. Beşiktaş Genel Kurul üyelerini temsil eder. Baş patronlardır. Denetim, denetim etkisi, BASICTAS’ın sonuç yaratması için bir örnek teşkil edecek ve BASICUS’ta yaptığınız iyi şeylerdeki hataların cezalarını kabul etmeniz gerekecek ve Mali Genel Kurulumuzu Ağustos ayı sonunda yapacağız. Kongre oturumu Ağustos ayından bu yana olacak. ”

Canner Erkin ve Gökhan Gonnell için yapılan sözleşmelerin durumu sorulduğunda Ebbey, “Oyuncularımız ve antrenörlerimizle yaptığımız bir konuşmada sahada 8 maç yapacaklarını ve süreçte olacağını söylediler. Kafası karışmak istemedi.

Kampanyaya zaman vermeyen Ç Eb, “Sanırım 10 günde beklentilerimizi karşılayacağız. Transfer dönemi başlamadan 8 hafta önce tamamladığımda, Beşiktaş taraftarlarını düşünüyorum. Yapardı. ” Olarak konuşulur.

Basın toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Ahmet Noor İbi ilk yardım derneğini gönderdi.

Kampanyayı desteklemek isteyen siyah-beyaz kulüp, web sayfası, EFT ve havale yöntemlerini ve “1903 yılında bırakmams. Tüm operatörler YENİ” diye bir mesaj bağış gönderdi. PTT şubelerinden posta çek hesaplarına da bağış yapılabilir. Kampanyaya yurt dışından katılmak isteyenler, EFT ve Havale ile de para gönderebilirler.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir