Belediye Başkanından Trump’a: Sığına Dön

Belediye Başkanından Trump'a: Sığına Dön

Seattle Demokrat Belediye Başkanı Durkan, “Hepimizi güvende tut. Sığınaklarına geri dön” dedi. İfadenizi paylaştı.

Washington Eyalet Valisi Jay Inslee, “Hükümeti idare edemeyen bir adam Washington Eyaletine müdahale etmemelidir.” Dedi. Trump’ı “tweetlemeyi bırak” çağrısında bulundu.

Söylentilere göre, Söylenti sözcüsü Lori Patrick’in Seattle’daki herhangi bir silahlı Antifa militanı ile herhangi bir etkileşimi olmadı, ancak durumu yakından izliyoruz. reddetti.

Trump “Seattle’ın iç teröristlere verdiği egemenlik” iddiasında bulundu

George George, siyah şiddeti takiben Seattle’daki protestolar sırasında polis şiddetinde öldürüldü, bir grup protestocu dün Belediye Binası’nı devraldı ve Parlamento Binası’na “Seattle Özerk Bölgesi” işareti astı. Olmuştur.

Trump, Washington Valisi Inslee ve Seattle Belediye Başkanı Durkan’a Twitter’da “Şehrinizi geri götürün. Yapmazsanız, götürürüm. Bu bir oyun değil. Bu çirkin anarşistleri anında alın. Durdurulmalı. Hızlı hareket et. ” Aradı

“Radikal solcu Demokratların önderliğinde Seattle, iç teröristlerin egemenliğine girdi. Kanun ve düzen!” İfade kullanıldı.

Floyd’un performansı ve “iç panik” tartışması

Minneapolis’te, 46 yaşındaki Floyd 25 Mayıs’ta öldü çünkü bir polis memuru boyun yaralanması geçirdi ve sosyal medyadaki olay ülkede polis şiddetine tekrar yol açtı.

“Polis reformu” ve “ırkçılığı engelleme” talepleriyle başlayan gösterilerde, başkent Washington DC de dahil olmak üzere birçok büyük şehirde şiddet ve yağma yapıldı ve şehirlere Ulusal Muhafızlar atandı.

Haber ayrıca DC’deki gösteriler sırasında Trump’ın korumalarının Beyaz Saray’ın altındaki gizli barınaklara götürüldüğünü bildirdi.

Öte yandan Trump, “Antifa ve radikal sol grupların” olayların arkasında olduğunu iddia etti ve bu grupları “iç teröristler” olarak nitelendirdi.

You might like

About the Author: Aygen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir