Baisakheer Galatasarai hangi saatte ve hangi kanalda eşleşecek?

Baisakheer Galatasarai hangi saatte ve hangi kanalda eşleşecek?

Süper Lig’de haftanın önemli yarışmalarından biri Baisakhir ve Galatasarai arasında oynanacak. Baisakhi’nin maçından sonra üst üste zorlu maçlarla devam edecek sarı-kırmızı takım önümüzdeki hafta Trabzonspor’a ve ardından Alnyspor’a karşı mücadele edecek.

Zorlu maçlardan önce hazırlıklarına devam eden sarı ve kırmızı takımda eksik oyuncular üzgün. Galtasarai, eksik oyuncular için Musslera handikapının dahil edilmesiyle defalarca yenildi.

Ev sahibi Beşiktaş ise Burgundy Blue takımının zaferinden sonra puan kaybettikten sonra liderlik koltuğuna oturdu. Peki haftanın en önemli maçı ne zaman oynanacak?

Başkaihir Galatasara Mach, Jab Haapens ve Hangi Kanal?

2019-2020 sezonunun 29. haftası 28 Haziran 2020 Pazar günü oynanacak. Maç saat 21: 00’den itibaren Bein Sports ekranında canlı olarak izlenebilir.

BAPAKİEH .R Sunumları

Medipole Baisachere futbol takımı, Süper Lig’in 29. haftasında 28 Haziran Pazar günü çift antrenman ile Galtasarai ile sahaya hazırlanmaya devam etti.

Turuncu-Lacivert Kulübü tarafından yapılan açıklamaya göre, ilk eğitim Baisakisir Fatih Terim Stadyumu’nun yanında, antrenör Okan Buruk başkanlığında yapıldı.

İkinci antrenmanda, pastan sonra çift gol oynandı.

Medipol Baisakihir yarın akşam eğitimine hazırlıklarına devam edecek.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir