At Yarışı Özgeçmiş – Spor Haberleri

At Yarışı Özgeçmiş - Spor Haberleri

At yarışlarında coronovirüs nedeniyle 20 gün boyunca 20 gün boyunca askıya alınan at yarışlarındaki heyecan devam ediyor ve yarışmacıların uzun zamandır beklenen koşular bugün sona eriyor. Klasik koşulardan önce beklenen yarışlardan biri olan Ergin Talaye Run ve Orhan Maker Free Handikap’ı içeren açılış gününde, İstanbul Velependy Hipodromu’nda 6’sı tamamen kaçak ve 4’ü tamamen yasak olan toplam 10 koşu yer alacak. Tamamlanacak. Ayrıca Elazığ’da 9 yarış ekranı, bunlardan 6’sı tamamen Arap’la, 3’ü de tamamen ovma ile ilgili.

İki önemli koşu

İstanbul yarışında 10 yarışta toplam 127, Illing etkinliğinde 9 semptomda 123 başlıyor. Sezonun açılış gününde, 3 yaşındaki Pure English Falls, Ergin Tal tarafından düzenlenen bir koşuda ilk olarak 1400 metrelik bir çim yolunda savaşacak. Tecrübeli bir prova olan yarış 17.00’de başlayacak. Alihan, Atom Semil, Zafer Çağrısı, Feynman Abi, King Man Go, Regmore, Sarparahan, Technik, Toros ve Vernazza isimli kupalar yarışmaya 105.000 TL birincilik ödülü ile başlayacak.
Orhan Maker Run, 82 günlük bir aradan sonra nalın duyulacağı Velifendi’deki bugünkü açılış şovunun bir diğer önemli meydan okuması olacak.
Saat 16: 00’da başlayacak olan koşuda, 3 yaşındaki Pedigree British Falls çim yolunda 1400 metre kaşıyor olacak. 131.000 TL’lik ödülle yapılan bu düşüşte Carabaraiklem, Mükemmel Şov, Yakışıklı Kahraman, Bratislava, Sihirli Adam, Kara İnci, Kara Yesar, Final, Çelik Adam, Herkes için Adalet, Ateş Krallığı, Son Etki ve Poker Face yer aldı. Verecek

‘Henüz durmadık’

82 günlük Türk Serdar Adalı’nın jokey kulübünün başkanı yarışa tekrar başlamaktan mutluluk duyduklarını söyledi, “Sadece bir yarış durumunda değil, bölgede de durduk. At yarışlarımız için Hazır. Ciddi önlemlerle sağlık önlemlerini ve düzenlemelerini takip ederek devam edeceğiz. “Dedi. Adalı,” Önlemlere devam edeceğiz. Önceliğimiz sağlık. Önümüzdeki aylarda yaralanmaları tedavi edeceğiz. “Dedi. Deneyelim. Umarım bu yaralar başladıktan sonra iyileşir. “Serald Adali konuşmasına devam etti:” Seyirci bizim güzelliğimizdir. Ama her şeyden önce sağlık bizizdir. Seyirsiz yolda kalıyoruz Bu bakımdan tuzsuz tatsız olacak, ancak eski günlere dikkatle döneceğiz.Yarışın başlamasıyla birlikte, topluluğumuz için her şey çok daha iyi ve daha iyi olacak. ” Daha sonra elde edeceği bonusun ortalama% 5’ini yükselttik, “% 10 olan at sahibi primini yıl sonuna kadar 15’e çıkardık. % dır-dir. Buna ek olarak, 12 atın pozisyonunu aramadan tüm yarışlar arasında 5.lik bonusu vereceğiz. “

Kurallar tamamen uygulanacaktır

Yarışın başlangıcında Türkiye Jokey Kulübü tarafından alınan tüm önlemler. Irkın uygulanması bağlamında, tüm bireyler tarafından açıklanan önlemlerin uygulanmasının büyük önem taşıdığı vurgulanmıştır.

Alınan önlemler:

Yarış, ikinci bir duyuruya kadar izleyici olmadan yapılacaktır. n Hipodrom sınırları dahilindeki tüm iç mekan alanları da dahil olmak üzere, sosyal mesafeyi takip etmek ve el dezenfektanlarını tüm alanlarda sık sık kullanmak için maske takmak zorunludur.

– At sahibi ve koçu olmak üzere toplam iki (2) kişinin Padok bölgesine at jokey ve damadın girmesine izin verilecektir.

– At kullanan veya kullanmayan at sahipleri, antrenörler ve damatların, stantlarda ve pistin yan tarafında yarışı izlemelerine izin verilmeyecektir.

– Sağlık Bakanlığı tarafından gerekli görülmesi halinde jokey Kovid-19 sınavına girecektir.

– Jokeylerin yarış gününde jokey odasına girmelerine izin verilecektir.

(Milliyet)

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir