Aren Bulut – Fenerbachi, Arsun Yanal Alanyaspor

Aren Bulut - Fenerbachi, Arsun Yanal Alanyaspor

Süper Lig’de heyecan devam ederken, yeni sezon için planlar devam ediyor. Takımların başına geçecek olan antrenörlerin yanı sıra futbolcuların transferleri de merak konusudur.

Fenerbahçe, gelecek sezonu umutsuzca izlemek istiyor ve son iki sezonda yaşanmamış arızalar dışında uzun yıllardır bozulmayan diziyi sona erdiriyor.

DHA haberlerine göre; Girat Türkiye Kupası yarı finaline Trabjonspor ile oynanan ilk maçta başlayacak ve daha sonra Irsun Lateral tarafından görevden alınacak ve bir sonraki sezon Errol Bulut’un başlangıcında geçici olarak aradaki farkı azaltacaktır. Eteimiz Alnyspor ile sezonu tamamlamak isteyen ve Fenerbaheke’ye güçlü bir şekilde giden Errol Bulut ile yapılan tüm görüşmeler. Teklifi kabul eden başarılı teknik direktör, 2019-20 sezonunun sonunda yeni bir sezon planlayan Emre Belozoulu ile gerekli adımları atacak.

Iranun Yan Alaniasore’da

Fenerbahçe’nin Erol Bulut ile anlaşmasının ardından Aytemiz Alanyaspor’da koçluk görevine tekrar kıdemli bir isim girecek. Yolları sarı-lacivert bir ekiple ayıran ve şanssız olan Irsun Yanal, Alanyaspor ile kesintiye uğradı. Eren Bulut Fenerbaki’ye geçtikten sonra, Yanal sezona Alnyspor ile başlayacak.

Lig devam ettikçe resmi duyurular yapılamaz, sezon sonunda ve kupa finalinden sonra resmi duyurular yapılır.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir