Ankargukk Teknik Direktör agbrahim üzülmez: “Hedefim 15 puan”

Ankargukk Teknik Direktör agbrahim üzülmez: "Hedefim 15 puan"

MKE Ankaragücü’nün yeni teknik direktörü brahim üzülmez, MKE Ankaragücü’nün yüksek hedef ve beklentileri olan büyük bir topluluk olduğunu belirterek, “Tabii ki mutluyuz, bir toplulukta çalışmaktan mutluluk duyduğumuzu söylemek istiyorum. 100 yılı aşkın bir süredir. ” dedim.

Makasın daraldığını söyleyen ligin son haftalarında çok sert bir maç oynayacaklarını söyleyen İbrahim mezülmez şöyle:

“Mücadelenin yüksek, fiziksel kalitenin ön plana çıkacağı ve bireysel yeteneklerin ön plana çıktığı takımlara karşı oynayacağız. Alanyaspor, Gotestep, Galatasaray, Antalyaspor ve Denklespor maçlarının bizim için zor maçlar olduğunu söyledik. Ancak o gün oyuncularımıza, Geldiğimizde. Evet. ” Bilmiyoruz, ancak bu palto ve formanın sahadaki değerini bir şekilde fark etmemiz gerekiyor. “Trabjonspor maçına baktığımızda futbolcularımız çok önemli bir mücadele gösterdi. Kaçırmamıza rağmen şampiyonluk için oynayan Stubzonspor’a karşı bir tavrımız ve karakterimiz var. Önümüzdeki haftalarda bu duruşu ve karakteri göstermeyi hedefliyoruz. “

Sarı donanma ekibi ile daha önce çalışmış deneyimli oyuncular olduğunu ve tüm oyuncularla iyi bir ilişki kurmaya çalıştıklarını fark eden Üzülmez, “Bence çok fazla oyuncum var Olumlu bir grup var, geldikleri gün bize yardım etmeye çalışıyorlar, biz ağabey olmaya çalışıyoruz, maçta oynanan başarılı futbola devam etmek istiyoruz, futbol yardımcı oldu, Alnyspor maçında. Oynandı. “Şeklinde dile getirildi.

Merak etmeyin, “Görevimizi ve sorumluluğumuzu en iyi şekilde yerine getireceğiz. Kalan maçları stabilize etmek ve MKE Ankaragücü ile toplumu arzu ettikleri hedeflere taşımak istiyoruz. Arzumuz, arzumuz, bu yönde, Enerji alırız, enerjimizi oyuncularımızla birleştiririz ve umarım bunlara birlikte ulaşırız. ”Değerlendirme bulundu.

“TRABZONSPOR maçını kazanabiliriz”

Trabzonspor maçında elde edilen puanla ilgili olarak üzülmez, şunları söyledi:

“Skor, özellikle de Trabzonspor şampiyonası için oynayan bir takım. Trabzonspor deplasman skoru bizim için de önemli. Evet, kazanabiliriz, maçtan 75-80 dakika sonra olduğumuzu gerçekten hissettim. Sayaçlar temaslarda etkili olurdu, ancak 10 kişi kaldı, yine oyuncunun ruhu ve zihniyeti ‘skoru koru’ fikrini belirler, o andan sonra ‘bırak’ demen bile, bu kolay değil çünkü Oyuncu bir şekilde sahada eksik olmanın psikolojisini deneyimlediği için zihnini kafasına koyuyor, ama bizi mutlu eden şey direniş.

Oyuncuların sorumluluklarını en üst düzeyde tutmaları ve profesyonellikte mücadele etmelerinin çok önemli olduğunu belirtenzülmez, “Ayrıca, karakterler kişisel olarak bulunması gereken özellikler. Geldiğimden beri. , Bunu oyuncularımızla yaptığımız toplantılarda anlatmaya çalışıyorum. Evet, Trabjonspor maçında kazanabiliriz. O zamanlar, ‘Kaybolmamış olsaydık, Gerson Rodrigues fırlatılmasaydı bu maçı kazanmış olabiliriz’ fikrine kapıldık, ancak tüm bunlara rağmen, puanlanan bir puan bizi mutlu ediyor. ” Yorum yaptı.

“Zülmez,” Alanyaspor maçı bizim için sezonun maçlarından biri. Kayıp oyuncular arasında Oscar Scarpian’ın sakatlığı, Sedt AK ve Rodrigues bizi açıkça rahatsız ediyor. Ancak oyuncularımızın en iyi gayretlerini göstereceklerinden hiç şüphem yok. burada kimse yok. “Açık görüş.

MKE Ankaragücü teknik müdürü mezülmez, “Sanırım sonucu kalan haftalarda oynamalıyız çünkü puanlara veya puanlara çok ihtiyacımız var.” dedim.

“ALANYASPOR VE GZTEPE MALZEMELERİ İLE İLETİŞİME GEÇMELİ

Futbolcularını zihniyet ve zihniyet açısından en iyi şekilde 5 hafta bırakmaya çalıştıklarını belirten zülmez, “Tabii ki maç stratejisi, teknik, ne yapmamız gerekiyor Planlar hakkında konuşalım. Bunun yerine birbirine bağlı kalmalıyız, duruş çok önemli bir alandır. İçinde bu duruşu göstermek zorundayız. “Kullanılan ifadeler.

Sarı lacivert teknik direktör, “Trabzonspor maçını kaybedebilirdik, ama yine de oyuncularım bir duruş sergiledi. Alanyaspor maçında da aynı yaklaşımı benimsemeliyiz. İyi bir başlangıç ​​yaptık ve Alanyaspor’u aldık ve Göztepe, bu topluluğa da iyi gelen maçlarla iyi başa çıkmak zorunda. Bence bu bir duruş olacaktır. “Değerlendirme bulundu.

Referanslar için referanslar

Ne yazık ki, hakemler şimdi futbol oynadıkları zamanı da tartışıyorlar, “Tabii ki, VAR sistemi açığa çıktığında, hakem minimum hatayı yapmalıdır. Oynadığımız süre, VAR yoktu, bu yüzden alınan karar geçerliydi.Şimdi VAR odasından gelen bir uyarı ile yanlış karar verme şansınız var. Mevcut durumda hakem maçın önünde olmamalıdır. “Kullanılan alıntı.

Hakemin iyi koordinasyonda olması gerektiğini belirten mezülmez, “Hakem VAR sisteminde en az hata ile maksimum performans göstermelidir. Minimum hata maksimum performans olmalı, insanların zihninde soru işareti olmamalıdır. Bence herkes oyunu yönetebilmeli. ” Görüş dile getirildi.

İbrahim hakülmez, “Hakemlerin kötü niyetli olduğunu sanmıyorum,” dedi.

“Medipole Baisakir maçında bir hedefimiz yok, bu çok açık bir hedef. Bunlar küçük detaylar ama küçük detaylar takımlara kaderleriyle oynamaları için ilham verebilir. Dürüst olmak gerekirse duygularımız var. Türkiye futbolda kalmaya çalışırken dürüstlük çok önemlidir. Acıyor. Bir yaralanma meydana geldiğinde başkan ve yönetici konuşur. “

, Brahim Üzülmez, “Trabzonspor maçında hakem ilk yarıda 5 sarı kart gösterdi. Bir takımın direncini kırmak çok önemli. Ama genel olarak, her iki takım için verilebilecek tek bir karar olmadığını düşünüyorum. Sonucu etkileyebilir. Penaltı pozisyonları evet ki tartışıyorlar, ama durum böyle. Cezalar topa vurduğunuzda ve o eli açtığınızdadır. ”Dedi.

“Hedefimiz 15 puan, bu noktaya ulaşma potansiyeline sahibiz”

Kalan maçlarda kaç puan hedefledikleri konusunda endişelenmiyoruz, “5 maçımız var, 15 puan hedefliyoruz, bu şekilde yorumlamalıyım.

Bzülmez, “Trabzonspor maçında, Medipol Başakşehir maçında, bu mücadeleyi gösteren takım iyi motive edilirse, neden 15 puan almıyorsunuz. Tabii ki amacım 15 puan, ama ne olacağını bilmiyoruz, Koşullara bakın. Oyuncularımdan istediğim şey gol 15 puan, ancak 15 puan “. Mücadelemiz, coşkumuz, arzumuz. “Sözlerini bitirdi.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir