Altınordulu Batuhan Kırdaroğlu’nun bacağında kırık tespit edildi

Altınordulu Batuhan Kırdaroğlu'nun bacağında kırık tespit edildi

TFF Birinci Lig takımlarının futbolcusu Batuhan Kyardaroğlu’nun Bursaspor’a 1-0 yenildiği ve sağ bacağın fibulalarını kırdığı söylendi.

Kulüp yetkililerinden alınan bilgilere göre, Burda Büyükşehir Belediye Stadı’ndaki maçta ikili çatışmada yaralanan Kirdaroğlu ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Burada yapılan ilk muayenelerde, 19 yaşındaki bir aktöre sağ bacağındaki fibula kemiğinde kırık teşhisi konuldu. Batuhan Kiradrolu’nun tarlalardan uzun süre uzak kalacağı öğrenildi.

Bu arada, Kirdroullu’nun durumla ilgili iki kişiyle mücadele etmek zorunda kaldığı Burschopper’dan Taifur Bingel, hastaneye gitti ve genç oyuncu için isteklerini dile getirdi.

Maçın 50. dakikasında Bertusporlu, Tayfur Bingel’in müdahalesiyle orta saha çatışmalarında sahada kaldı ve hakem Koren Jenkiller kırmızı kart gördü. Batuhan bir kırık şüphesiyle hastaneye kaldırılırken, sahadaki her iki takımdan futbolcular üzüntü yaşadılar.

BURSASPOR’dan mesaj al

Burschorp Club, sosyal medya hesaplarını geçmişe taşımak için bir mesaj yayınladı.

“Sonuçların hiçbiri insan sağlığı için önemli değil. Sağ ayağın fibula kemiğindeki kırıkların tespit edildiği Batuhan Kiaradrolu ve Ultinordu topluluğunda iyi bir geçmişe sahip olmak istiyoruz.”

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir