Altair’in hedefi Altair’e karşı kazanmak

Altair'in hedefi Altair'e karşı kazanmak

Kulübün açıklamasına göre, siyah ve beyaz insanlar 21 Haziran’da Akisarspor ve Bornova Donarlar Stadı’ndaki Gazimir Valisi Kutlu Aktaş tesislerinde hazırlıklarına devam ediyor.

Görüşlerine açıklamada yer alan Alta Sportif direktörü Murat Uluke, Akisarspor’u mağlup etti ve Süper Lig hedeflerine bir adım daha yaklaşmak istediklerini söyledi.

Pandemi sürecinden önce takım olarak iyi bir atmosfere sahip olduklarına dikkat çeken Ulook, “Üst üste başarılı sonuçlar aldık. Ancak, kimsenin öngörmediği bir salgın vardı. 19 Mart Lig 2019’a ertelendi. Bu şekilde hareket ettik. ”Kullanılan ifadeler.

Ulook, koronovirüs testinin Mayıs ayının ilk haftasında tesislerde yapıldığını hatırlatarak şunları ekledi:

“Test sonuçlarımızda herhangi bir olumsuzluk olmadı. Oyuncularımız Yalkan Kosevak tarafından verilen eğitim programını uygulayarak oyuncularımız da geri döndü. Mayıs ayı ortasında ekip olarak eğitime başladık. Oyuncularımızın eğitimini takip ediyorum Onları hazır ve hazır gördüm. “

“Hedef Süper Lig”

Akisarspor maçına büyük önem verdiklerinin altını çizen Ulook, Süper Lig’e bir adım daha yaklaşmak istediklerini vurguladı.

Uluke, Akarsporos maçından 3 puanla ayrılmaları için ilham aldıklarını ve sezon sonunda transfer görüşmelerinden ayrıldıklarını açıkladı.

Ulook, birçok oyuncunun transfer süresi olmamasına rağmen transfer teklifleri aldığını belirtti:

“Başkanımız gzgür Ekmekçioğlu ve yönetim olarak, transfer teklifleri için kulağımızı bloke ettik. Altay olarak bir hedefimiz var. Büyük Altay’ı hak ettiği Süper Lig’e getirmek. Sezon bittikten sonra oturup oyuncularımıza transfer tekliflerini değerlendiriyoruz. ” Kimse bir futbolcuyu transfer etmeyi düşünmüyor. Tek düşüncemiz takımı Süper Lig’e götürmek.

Murat Ulook, gelecek hafta sonu maçın önünde sakat ve kayıp bir oyuncu olmadığını söyledi.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir