Alper Ulsoy hakemden utanç duyuyor.

Alper Ulsoy hakemden utanç duyuyor.

Ekrandaki popüler ekranlar Bloomberg HT ile Spor Saatinin moderatörlüğünü Emin Lar Eller ve Fatih Altayel’in yorumlarıyla başladı. Dün gerçekleşecek ilk etkinlikte, Altayali, Galatasaray ve hakem Alper Ulusoy gündemle ilgili önemli açıklamalarda bulundu, özellikle tartışma. İşte Altaylı’nın sözleri vurgulanıyor:

GALATASARAY ve ALPUS ULUSOY

“Alpha Glee bir Tetikleyicidir!

“Galatasarai olmayanlar da geçen hafta felaket görmüşlerdi. Alper Ulusoy’un kayıtlı bir Galatasarai düşmanı olduğunu bilen var mı? Bu hakemi Galatasarai’ye verdiğinizde, verdiğinizde bu hakem şunu biliyor: O “mim” dir ve buna göre dikkatli bir eşleşme yapmaz, “parmak” derler.

Bu arkadaşın kişisel olarak çalışmadığı açık. Şahsen yaparsa, netleştirmez. Çünkü kendisine talimat verildi. Görünüşe göre, maçın başından sonuna kadar yaptığı her şey, özel bir talimat aldığını gösteriyor. Birisi ona ‘Galatasaray’ın 3 sayı atmasını durdurmasını, şampiyonluk yarışından bir mola vermesini’ söylediği gibi bir yönetim tarzında.

Bir gol ofsayt açık. Çok açık. Daha garip şeyler var. Gaziantep’in hedefi … Muhtemelen Süper Lig’deki en güzel hedeflerden biri, ama belirgin bir sahtekârlık. Hakemin gözünde. Ama görmüyor. Düzinelerce pozisyonda kaldıktan sonra gol atıyor, ancak VAR Cüneyt ıakır’da Ulusoy’a ‘faul’ diyor. Bu bir utanç. Ghaznitep’e yazıklar olsun. Futbolda utanç, hakemlerde utanç, her şeyde utanç.

Tahkim onuruna sahipseniz, ben de onu, insanlık onurunuzu geçtim, eğer böyle bir saygınız varsa, ‘kardeşim oyunun kuralları üzerinde çok fazla pozisyon geçti. Top yine Galatasarai’ye geldi ve gitti. Bu hedefi veriyorum. Yoksa bu sahtekârlığı görmedim. Bu sahtekârlığı görmeyeceği bir iş değildir. Hile yapmaz. Ver kardeşim. Antep’in ikinci golü net değil.

“6 saniyelik kural uygulaması yok”

Arkadan geliyor. Bu uygulanabilir bir kuraldır. Yıllardır uygulandığını görmedim. Arkasında bir penaltı ve gol var. Malaspor maçında kaleci Fernol topu 17 saniye tuttu ve hakem hiçbir şey yapmadı. Hakem Alper Ulusoy kimdir … Bu çocuğun hakem tarihinde böyle bir başvurusu yoktur. Bu adamı nasıl hakem edecekler? Nasıl buluşacaklar? Güvenilirlik yok, erkeklik yok. Bu hakem sandalye değil. Bu bir atıcı. Kiralanan katil gibi. Talimat ne olursa olsun uygulanır. Nasıl tekrar oynayacaksın kardeşim?

“TFF Tercüme Futbol FOSEPTIK PIT”

Mevcut TFF’nin bir federasyon olduğuna inanıyor musunuz? Federasyon kulüplerini temsil etmez. Kimi temsil ettiğini söylemem. Bu federasyon ‘Abi’ federasyonudur. “Kardeşim, bu işi böyle yap” olarak kuruldu. Kağıt üzerindeki federasyonun başkanıdır, ancak değildir. Başkan sadece görünürde. Arkasındaki düzeni görüntülemek için. Bunu bugün söylemiyorum. Bunu 1,5 yıldır söylüyorum. Bugün ne olacağını söylememiş miydim? Galatasarai’yi şampiyonluk yarışına dahil et. Baisakishir-Trabzonspor savaşı demedim mi? Burada sorunu Galtasarai olarak azaltmak yanlış. Herkesin hakkı bitti. Futbolun başına yerleştirilen bu grup, kiri bir vakumlu kamyon gibi boşaltır. Her zamankinden daha fazla! Öyle bir şey yok. Her zaman politik etkiler, başka etkiler vardı, ama futbolu septik bir çukura dönüştürdüler.

“TFF’nin çetesi var”

Galtasarai’nin hiçbir reaksiyonu yok. Cumhurbaşkanı Mustafa Kengiz, ona tıbbi bakım diliyoruz, o çok sabırlı. Ancak Galtasarai hasta olmadığında, bu konular hakkında hiçbir şey yapmıyordu. Kelime bunu ifade etti. Ama ya yaparsanız, o zaman TFF’de bir çete var. Bunlar çetenin anlayabileceği bir dilde cevaplanmalıdır.

“AK Spoonan AK Fakir Terminali’nden mi?”

Dedi Fetih Terim. Genel olarak herkesi suçlar. Haklı olduğu yerler var. Bir kaşık süt mü? Bir takım Corona’dan sonra bu kadar biçimsiz olur mu? Ayrıca lige başlamak için tekrar yırtılan takım Galatasaray’dı. Herkes farklı formüllerden ses vermeye başlayalım, çünkü şampiyon olacağına inandı. Bu futbolla mı? Hakemler hakkında doğru noktalar var, ancak ilk hafta futbol, ​​örneğin; Utanç verici … Sonuç olarak sen kötü kardeşsin, Fetih Terim, sen kötü kardeşsin. O savunma nedir? Ligin kesintiye uğradığı Galatasaray’a bakın ve şimdi … Böyle yanlış bir Galatasaray beklemiyordum.

“TFF Gang takımını seçer: 1. Fenerbah, 2. Galataori”

Şimdi, TFF’deki çetelerin anlayabilecekleri dille mücadele etmesi gerektiğini söyledik. Bu çeteden muzdarip takımlar neler: 1. Fenerbaki, 2. Galatasaray … sonra Trabzonspar … TFF Başkanlığı başkanlığında oturan kişi Fenerbahçe için ortak olduğunu mu söyledi? O zaman kupayı Troban’a ver, değil mi? Fenerbachi’nin adını bir kez daha lekeledi. Tezgah büyük kulüplere karşı. O zaman gücünü üretimden kullanıyorsun kardeşim. Bu söylem, bu iki kulübün büyüklüğünden kaynaklanmaktadır. Her iki kulüp de Türk futbolunun en az yüzde 70’ini oluşturuyor. “Ben arkadaş değilim. Ligden çekiliyorum.” UEFA ve FIFA’ya gidin, “Bu ülkedeki durum bu. Bu insanlar bu ligin kaderiyle oynuyorlar. Bu bankta olmayacağız. Ayrı, temiz bir organizasyon oluşturacağız.” Bakalım FIFA ne diyor. Haydi, “Havuzdan çıkacağım. Havuzu havaya uçurdum” demeyin. Bunu yaparlarsa, TFF açık ve yalvarır. Her iki kulüp de boğulmuyor, ancak TFF batıyor. TFF’de 600 kişi yanlış yapıyor. Bordroyu açıkla kardeşim. Bakalım kim, kim kim? Beni inkar etmek kolay! Eğer bir yalancıysam açıkla. Her şey bir perdenin altında. Kullanılmış bir tuvalet kağıdından sonra oluşan bir oluşum.

Şampiyon final aşaması

İnternethaber.com “Geçen yıl başarısız!”

Önümüzdeki yıl Şampiyonlar Ligi finalini ertelemek ve Lizbon’a vermek, Nasirdin Hodges’in binici kanadını kesmek gibi. Bunu bir zafer gibi sunuyorsun. ‘Belki’ gelecek yıl oynanacak. Türkiye iyi savaşmış bir korona ülkesi. Ve bu nedenle turistler bekliyor. Sağlık turizminde de bir beklenti var. Aptal mısın ve “bu yıl al, gelecek yıl sana vereceksin” diyorsun. Bu, Türk futbolu için bir ihanet ve başarısızlıktır. Ancak bunu her fırsatta olduğu gibi büyük bir başarı olarak sundu – medya vb.

“Hediye olarak var olurlar”

Bu yıl turnuva Türkiye’ye oynanamaz, oynanamaz. Ancak burada ‘Türkiye’ye güvenmiyoruz. Hastalık konusundaki istatistiklere güvenmiyoruz. Hastalıkla savaşmanız için size güvenmiyoruz ‘ve TFF bunu büyük bir zafer olarak sundu. ‘Bugün virüsle mücadelede başarılı’ diyebilirsiniz. Türkiye seyirciyi gösterebilir, en azından dünya oyunu oynayabilir. Bu yıl bu finale ihtiyacımız vardı. Ayrıca 8 final için gerekli statü kapasitesine sahibiz. UEFA’ya bunu tamamlayacak güce sahip olmadıklarını söyleyemezler ve “Gelecek yıl yapacağız” diyorlar. Türk halkı ve siyasi otorite için büyük bir başarısızlıktır. Bu büyük bir başarısızlık.

Fennerbash

FENERBAHOPE’un umudu kayboldu

Fenerbahçe’de Ali Kok, büyük beklentilerle geldi ve herkes için harika bir vizyon pompaladı. Vizyon iyi bir şeydir. Ancak bu vizyonu hayata geçirme deneyimi başka bir şeydir. Ali Kok varlığını açıkladı, ancak yapamadı. Çok konuşmak istemiyorum. Ama bazen olmaz. Yönetim de yeterli değildir. Bit pazarında ışık arıyorlar. Bunlar böyle değil. İyi niyet kesinlikle takdir edilir. Ancak Fenerbash halkının umudu kayboluyor.

“Bu iş Gazze’den yapıldı”

Ligin kaç ay ayakta kaldığı Corona: 100 gün. 3.5 ay geçti, hala antrenör yok. Lig durdu, ne kadar kazandın. Bir kulüp 3.5 ay boyunca koç bulamıyor mu? Adamla aynı fikirde, ‘Corona’dan sonra gelecek’. Bulduğu Tahir Karpyannar adını hiç duymamıştım. ‘Tahir Karapanar’dan vizyonumu anlayamadın. Karapınar orman evindeyken standında bir telefon, Volcan demiral ve aşağıda Emre Belözoğlu var … Ayrıca kırmızı kart görüyor. Sağduyu karşısında uçar. Gaz tasarrufu sağlanır, dikilmesi zordur.

“Aziz yildirum aramak istiyorum”

Sanırım istifa etmeli ama devam etmek istiyorsa derhal sandık başına gitmeli. Yeni bir yönetim kurulu oluşturmalıdır. ‘Bir kaza geçirdik, yeniden başladık’ diyorsunuz. Fenerbahçe halkı, özellikle Ali Koç, böyle bir felaketi hak etmiyor. Fenerbahçe taraftarları Aziz Yıldırım’ı arıyor. Belki Ali Kok yetenekleri yok, yönetimi ile iletişimden yoksun, bilmiyorum. Ancak Fenerbahçe’de her işaret kötüleşeceğini gösteriyor. Şimdi Obradovich ile anlaştılar, ancak zorunlu. Obradoviç de tutarken muhtemelen kokluyor, ‘3 değil, 3.5. 4 değil, 4.5. ‘Ama dedim ki,’ Kafa ile giderse, Fenerbah basketbol kulübü olur. ‘ Gerçekten yaptılar. Ne Fennerbase’nin hayranı ne de yöneticisi bu fotoğrafı hak etmiyor. Eğer beni Gantasaray taraftarı olarak Fenerbahe’nin başkanı yaparlarsa, “kulüpte sabotaj” dediler, bunu yapmaktan utanırım.

EMRE, BELYZOĞLU’nun tarzını ayarlamak için uygun değildir

Emre Belozolu’nun Spor Direktörü’nde eğitimi ve kariyeri nedir? Tarzına baktığınızda, bir şirketin bu saldırıyla bir kurum yürütmesi çok zor olurdu. Bizi bir kez söktü. Emre Belözoğlu iyi bir takım olsun. Oyuncuları getirdi. Onları bağırıp arayarak başarabilecek mi? Ali Coke, Emre Belozaloo’yu Coke Holding’in herhangi bir yerinde büyük güçlerle yönetici yapıyor mu?

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir