Ahmet Noor Ibbi’den “Seni Bırakmıyorum” kampanyası için destek çağrısı

Ahmet Noor Ibbi'den "Seni Bırakmıyorum" kampanyası için destek çağrısı

BasicTimes Kulübü Başkanı Ahmet Noor Ibi, 12 Haziran’da başladığı “Seni terk etmemeliyim” kampanyasının zamanla genişleyeceğini ve siyah-beyaz taraftarlara T-shirt satın alma fırsatı sunacağını söyledi.

Beşiktaş dergisinin Temmuz sayısındaki makalesinde, बी B siyah beyaz topluluğu “Seni Bırakmıyorum” kampanyasını desteklemeye çağırdı.

“Gitmesine İzin Vermiyorum” kampanyasının içeriğine ve ahlaki önemine dikkat çeken Ahmat Noor Obebee, “Kulübümüzün geleceği için bir dönüm noktası olacak bir hayır kampanyası başlattık. Bu kampanya sadece içerik değil Ama aynı zamanda manevi değerlerimiz için de çok önemli.Kampanyamız zaman içinde genişleyecek, herkese talep edilen ‘Gitmesine İzin Verme’ tişörtlerimizi satın alma fırsatı verecek bir televizyon yayını yapacağız. Beşiktaş’a en küçük katkıyı sağlayabileceklerin fedakarlıklarını diliyoruz.

Temmuz’un Beşiktaş Kulübü için önemli olduğunu vurgulayanebi, “Göreve geldiğimizde doğan ve yetiştirilen gelirlerimizin özgürlüğümüzün, nakit akışımızın altında olduğu gerçeğini söyledi. Sıfırlamak ve masraflarımızı karşılamayı zorlaştırdı. Kovid-19 salgını dışında bu olumsuzluklar bizi derinden etkiledi. ” Koşullar futbol topluluğunu derede ağlama noktasına getirdi. Yayın gelirlerimiz ve bilet satışlarımız durdu. Giderlerimizi artırdık. Değerlendirme bulundu.

Tüm zorlukların üstesinden gelebilecek bir kulüp olduklarının altını çizen Ahmet Noor Ibbi, şunları söyledi:

“Özümüze dönme vakti geldi. Sporcuların fedakarlığı, destekçilerinin desteği ve yoğun çalışmalarımızla bu karmaşık sürecin üstesinden geleceğiz. Beşiktaş’ın kolej ekibinin çocuk takımı olduğu bilinmektedir. Bizim için kendi Kendi kaynaklarımızla şampiyon olmak çok değerlidir, bu nedenle kendimize doğru ilerleyeceğiz ve tüm branşlarda genç sporculara yöneleceğiz Beşiktaş her zaman olduğu gibi bu zorlukların üstesinden gelecek ve müreffeh zamanlarına geri dönecek Alissanap Beikiktaş topluluğunun desteğinden mahrum kalmayacağımızı biliyoruz. Sizi kampanyamızın temeli olmaya davet ediyorum. Gel, BASICTAŞ’tan vazgeçme. ‘Seni güçlü bırakmıyorum’ diyelim.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir