Ahmet Aracı: CAS için kapsamlı bir başvuru yapacağız

Ahmet Aracı: CAS için kapsamlı bir başvuru yapacağız

Ağaoğlu, Gotstep’e giden yolda 3-1’lik bir maçı düşürdükten sonra gazetecilere verdiği demeçte, gazetecilere futbolcuların, menajerlerin ve futbol taraftarlarının zor bir süreçten geçtiğini söyledi.

Üç aylık bir süre içinde oynamadıklarını hatırlatan Ağaoğlu, “Herkesin zihninde bir soru işareti vardı. Ne tür bir masayla karşılaşırız? Oyuncular nasıl performans gösterirdi?” Dedi. Levelome oynamıyoruz. Bu titizlik üzerine kurulu bir oyundu. “dedi.

Maçta yaklaşık 60 dakika boyunca 10 kişinin mücadele ettiğini hatırlatan Ağaoğlu, yayın kuruluşunun Trabzonspor’a başka bir kanaldan maç vermesini beklediklerini ve bunun hakkında bir açıklama beklediklerini söyledi.

Ağaoğlu ayrıca 1 yıl boyunca Avrupa kupalarını yasaklamayı istedi ve şunları söyledi:

“CAS için geniş bir başvuru yapıyoruz. Yasal süreç başladı. Konuşmak doğru değil, ama sessiz olduğumuz için farklı senaryolar ve hikayeler anlatan insanlar her geçen gün artıyor. Açık. Süreç başladıktan kısa bir süre sonra olan şey bu olurdu. UEFA Günü açıkladı. Perşembe sabahı saat 01: 00’de gündemimizden düştü. Gerçekten rahatız çünkü ellerimiz çok güçlü. “

Kupa maçında Fennerbaki ile buluşacağını hatırlatan Ağaoğlu, bunun zor bir maç olacağını söyledi ancak 2 bardak almayı hedefledi.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir