Ahmet Agaolu: Hiçbir şey kaybolmaz

Ahmet Agaolu: Hiçbir şey kaybolmaz

Trahmzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu, yaptığı açıklamada, iki yıl önce bugünün zorlu süreç ligi takımı ve tarımından sonra göreve geldiklerini, Türkiye Kupası’nın hedefinin yakınlaştığını söyledi.

Bir hafta içinde kazandıkları galibiyet olarak Etemiz Alanyaspor maçı, ön ifade Agoglu unutma oyununa odaklanacak, “Lig 6’da, önümüzde ilk final maçımız Türkiye Kupası. Bu takımın tüm bu oyunları kazanması gerekiyor Yeterince alamadım. ” dedi.

Burgundy-Blue hayranlarının sakinleşmesi gerektiğini gören Aaazuelu şöyle devam etti:

“Taraftar hiçbir şekilde takıma olan inancını kaybetmemelidir. Başkan istemiyorum. 10 günde 3 maç oynadık, çok zor kazandık. 2 galibiyet, 1 beraberlik var. 8 golümüz var. 4 gol attı ve gol attı, bu takım mücadele ediyor, şüphe yok, hayranlarımız umutsuzluğa düşmemeli, enerjilerinin ve desteklerinin takımın üzerinde olmasına izin vermeyin, takıma, öğretmene inanmalarına izin verin. Aşçıdan aşçıya, tüm aile için her şeyi harika hale getirmek için 24 saat çalışıyorlar. “

Aytemiz Alanyaspor ile olan olayların son maçtaki olayları yansıtmıyor gibi göründüğünü vurgulayan Ağaoğlu, “Trabzonspor büyük bir cami, ne yönetim anlayışımız ne de Bu, kulübün kendisinin veya ne küçük olaylardan etkilenecek ne de toplumun gerilimini farklı boyutlara taşıyacağı anlayışıdır. ” Bana yorum yaptı.

“HOCA’ya% 100 inanıyorum”

Antrenör Husein सिम Simir’in eleştirilerine tepki gösteren Ahmet Ojulu, “Öğretmene inanıyorum, yüzde 100’e inanıyorum. Yurikan, Komkemen (Heusen Kompenmen), Abdulkadir ve öğretmenlerimizin yanı sıra öğretmenlere de inanıyorum Yaparım. ” Olarak konuştu

Trabzonspor’un kendi altyapıları ile öğretmen yetiştirmesi gerektiğini belirten Augeulu, şunları söyledi:

“Bu bağlamda, farklı beklentileri olan kişilerin bu yönetimi sürdürdükleri sürece bu eylemi görmelerini beklemeleri mümkün değil. Öğretmenle neredeyse 24 saatim. Türk futbolunun çok iyi öğretmenler aldığını söyledikten sonra, alan adını sürekli olarak daraltıyoruz, çok iyi öğretmenlerimiz var, yıllardır Türk futboluna hizmet eden genç yetenekli öğretmenlere ihtiyacımız var ama Şimdi yüklerini hafifletecekler, Zidan’ın futbolu terk etmesinden bu yana kaç yıl geçtiğini görün Öğretmen ne olursa olsun öğretmen Ahmet Aazualu. Altyapıdan menajer olarak yetiştirildim. Yönetici oldu.

Türkiye’deki üç önemli kulüpten biri Ejoğlu’nun çalıştığını hatırlatırken, “Sonunda kendi yardımıyla ve 13 milyon sterlin ödemesek kulübüne 14 Ağustos 17.00’de lisans veremedi. Tazminat ödedik. Lisans alma hakkı elde edildi. Bu kulüpler bu hakka sahipti. ” Kimsenin öğretmenini eleştirmiyorum, yapımıza uyan insanlarla çalışmak zorundayız. Eksiklikleri karşılamak bizim görevimizdir. Gelişime açık bir kişi kulübün felsefesini benimsemiştir. Şampiyonluk yarışında takımı Kupada finale götüren en önemli adaylardan biri olan bir arkadaşının desteği olmadan sahaya bacakları ve gücü ile giden bir adamdan bahsediyorsun Yer Değiştiren. “Değerlendirme.

Engelli oyuncu

Cumhurbaşkanı Ahmet Auzaulu, Kaptan Jose Sosa’nun son değerlendirmeden sonra bu hafta sonu oynama şansı elde edebileceğini söyledi, “Sanırım Anthony Yakakem 3-6 hafta demelerine rağmen bu hafta da özlüyor.” Galiba Galataraya maçını oynayacak. Aakır kasabasında bir sorun var (Uğurcan ıakır). Bu hafta Galatasaray maçında dinleniyor. Erce Kardeşler de boşluğu kapatabiliyor. “

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir