Adana Demirspor, Süper Lig’in gol adımını attı

Adana Demirspor, Süper Lig'in gol adımını attı

Ligin ilk yarısını 6 maç ve 6 berabere biten 17 maçta tamamlayan Neely-Lavivartiller, ikinci yarıyı devreye devir ile tamamladı.

Akkidiz takımı, dün 10 kişinin kaldığı Usmanlispor’u 2–1 yenerek ligde üçüncü olmayı başardı.

Ligdeki ilk 2 takım doğrudan Süper Lig’e gidecek ve sonraki 4 takım play-off oynayacakken, Edana Demirspor lider Hatsupor ile 48 puan, ikinci Büyükşehir Belediyesi Erzomaspor 50 puanla üçüncü oldu.

Play-off potundaki mavi-donanma oyuncuları, ligin ikinci yarısında bırakarak ve ilk 2 takıma katılarak 1994-1995’te çatıştıkları Süper Lig’e doğrudan gitmeyi hedefliyorlar.

“5 adımdan sonra MUTLU MUTLU SONU diyoruz”

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sansak, Osmanspor maçından 3 puanla ayrıldıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Adil Demirab’ın maçın ilk yarısında kırmızı kart aldığını hatırlatan Shankak, “60 dakika eksik oynadık. Bu yaz kayıp bir oyuncuyu oynamak her babanın ücreti değildir. Hepimiz oyuncularımızla ilgiliyiz.” Eminim, onlar da inandılar. Muzaffer geleceklerini hissettim. ” dedim.

Sansak, ligde sert bir dönüş yaparak şunları söyledi:

“Kalan 5 oyun zor olacak. Bundan sonra her maçın ayrı ayrı görülmesi, benzersiz özelliklerle eşleşmesi gerekiyor. Bundan sonra zayıf takım yok. GriersonSpor play-off iddia eden bir takım. League. 6 etap vardı, ilk adımı geçtik. 5 etap var, umarım mutlu bir sona ulaşırız. Adana Demirspor’un net bir hedefi var. İlk 2 takımda ligi tamamlamak ve doğrudan Süper Lig’den çıkmak. “

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir